CHEF VASTGOEDREGISTRATIE/ PLV. AFDELINGSHOOFD Delft. Stad met een rijk verleden. Stad van Vermeer, Hugo de Groot en Antonie van Leeuwenhoek. Delft. Delft, een schone stad Delft I Kennisstad 326 DE STAD Met een monumentaal en levendig centrum. Bewonderd en bezocht door miljoenen uit de hele wereld. Delft. Oók een stad met een goede toekomst. Vanwege de ligging in het hart van de Randstad. Vanwege de bereikbaar heid, de uitstekende infrastructuur, aanwe zigheid van bekende bedrijven en hoogwaar dige onderwijs- en onderzoeksinstituten. Zoals de Technische Universiteit, TNO... Verleden en heden bepalen sterk het karakter van Delft. Als stad met kwaliteit, als stad voor ondernemers, als kennisstad. De organisatie. Delft heeft een moderne be stuursvorm waarbinnen zes diensten een ruime eigen verantwoordelijkheid hebben, en een ondernemende stijl van werken. De dienst Beheer Milieu is onder verdeeld in afdelingen met specifieke taken op het gebied van beheer en onderhoud, de economi sche ontwikkeling van de stad, het gemeentelijke milieubeleid en de ge meentelijke vastgoedin formatievoorziening. het afstemmen van het juiste gebruik van vastgoedinfor matie met gebruikers en afnemers. DE BAAN De afdeling Landmeten Vastgoed- registratie heeft onder meer tot taak de gemeentelijke vastgoedinformatie voorziening verder uit te bouwen. De afdeling heeft mo menteel 13 medewerkers, verdeeld over vier secties: landmetingen, vastgoedregistratie, kaartvervaardiging en repro/fotografie. In de komende jaren zal de geauto matiseerde verstrekking van de grafische en administra tieve vastgoedregistraties sterk worden verbeterd om aan de turbulente vraag naar deze informatie te blijven voldoen. Op dit moment is een geïntegreerd model in voorbereiding waarmee gebruikers 'on-line' inzage in zeer gedetailleerde vastgoedbestanden kunnen krijgen. De functie betreft in hoofdzaak het leiding ge ven aan de sectie vastgoedregistratie, maar ook het ac tief meewerken aan de produkten van de gehele afde ling. Onderzoek naar de behoefte aan marktgerichte vastgoedinformatie is eveneens een onderdeel van de taak, net als advisering van het management, het uitvoe ren van door het afdelingshoofd gedelegeerde taken en De vrouw of man. Een geodetische opleiding op academisch niveau is de basis. Afstudeerrich ting Vastgoedinformatie heeft de voorkeur. Minimaal vijf jaar erva ring in het vakgebied is een voorwaarde. Uitge breide aanvullende infor- matica-kennis - AMBI, UNIX, NOVELL en ORACLE - is een pré. Ervaring met systeem ontwikkeling en interac tief grafische gegevensverwerking is noodzaak. Kennis van kadastrale en GIS ontwikkelingen zijn gewenst. En uitste kende organisatorische, communicatieve, redactionele, contactuele en collegiale eigenschappen zijn noodzakelijk. Emancipatiebeleid. De gemeente wenst meer vrouwen, leden van etnische minderheden en ge handicapten in haar organisatie op te nemen. Honorering, informatie, sollicitatie. Leeftijd, opleiding en ervaring spelen natuurlijk een rol bij de honorering. Het maximum salaris bedraagt bij een 38-urige werkweek 6.995.- bruto per maand. (Schaal I I). Solliciteren doet'u schriftelijk, binnen 10 dagen, bij: Afdeling Management-Ondersteuning van de dienst Beheer Milieu van de Gemeente Delft, postbus 63, 2600 AB Delft. Voor informatie belt u 015 602247, de heer T.J.C. Balt, hoofd van de afdeling Landmeten Vastgoedinformatie. A 4 AMSTERDAM

(NGT) Geodesia | 1995 | | pagina 46