I8e NGL-congres Dimensies in de geodesie Congresprogramma Vakbeurs Postersessie 1995-7/8 NGT GEODESIA Op 25 oktober 1995 start voor de 18e keer het NGL-congres. Een boeiende gebeurtenis met interessante evenementen. Het congres biedt veel kwaliteit en staat garant voor nieuwe geodetische impulsen. De vakbeurs zorgt op haar beurt voor veel afwisseling en inzicht in methoden en processen. Menig exposant biedt de bezoeker ook een kijkje in aanverwante vakgebieden, kortom leerzaam en uitnodigend. In het juninummer van NGT Geodesia is reeds uitgebreid aandacht besteed aan het congres. Hier volgen in het kort nogmaals de hoogtepunten. Nieuwe dimensies prof. dr. W. Kainz ing. I. C. L. M. van der Ven ing. L. B. de Wit dr. ir. A. K. Bregt ir. C. S. Han dr. ir. H. van der Marei (woensdag 25 oktober) Generalisatie: mogelijkheden, alternatieven en toepassingen. Cyclomedia, is dit fotogrammetrie? Wegprofielmeting met inertieel gyrosysteem. Generaliseren in de praktijk. Vliegtuig-laserscanning, een technologische doorbraak. GPS-referentiestations. Kracht van innovatie dr. ir. A. Graafland dr. A. N. Wilschut ir. P. van der Molen ir. F. Rip J. H. van Oogen ir. R. Kathmann (donderdag 26 oktober) Innovatie bij gemeenten. Database management en geografische informatie. De heilzame werking van marketing en IT. Planvormers: digitale balie voor geodata gewenst. Standaardisatie van geo-informatie. Waarde van het economisch verkeer. Structuur in kennisoverdracht vrijdag 27 oktober) drs. ir. H. A. L. Dekker drs. A. J. Steinfort ir. T. Overduin ir. R. Dood ing. J. Löwik ir. J. Polman De onbekende kaart. Geo-evolutie of -revolutie. Exploitatie van geografische informatie. Rijkswaterstaat zet de gegevens op een rij. Afdeling Landmeetkunde, grijp uw kans! De nieuwe HTW. De dimensies van de geodesie worden nadrukkelijk in beeld gebracht door de exposanten die op de vakbeurs hun diensten en produkten aanbieden. In de tentoonstellingsruimte zal een vijftigtal bedrijven zich presenteren. Hier door ontstaat een grote variatie. De bedrijven bieden ieder een specifieke kwaliteit. U vindt het er allemaal, nieuwe technieken, totale systemen, pragmatische oplossingen, de juiste gesprekspartner, goede demonstraties en natuurlijk een stuk gezelligheid. Door een goede afstemming van het lezingenprogramma is er ruime gelegenheid om de lezingen te volgen en om de vakbeurs te bezoeken. In de ontvangsthal zal een postersessie worden gepresenteerd. Exposanten en niet-commerciële instellingen zullen door middel van posters, affiches, collages en dergelijke bekendheid geven aan activiteiten en projecten die aan sluiten bij het congresthema „Dimensies in de geodesie".

(NGT) Geodesia | 1995 | | pagina 24