tablin A COÖRDINATOR VOOR DE SECTIE LANDMETEN M/V GEMEENTE TUBBERGEN z^VY-P' 420 1995-9 NGT GEODESIA Tablin is ruim 20 jaar actief op het gebied van leidingregistratie en is daarmee uit gegroeid tot een organisatie van ruim 70 enthousiaste medewerkers. Tablin werkt voor (semi-)overheids- bedrijven en het particuliere bedrijfsleven waar het gaat om opdrachten rond het leidingbeheer en voorbereiding, begeleiding en advisering van projekten.^ CO Analoge vastgoed- en leidingregistratie Digitale vastgoed- en leidingregistratie Hoogtemetingen "Q Situatiemetingen 5 Industriële metingen t; Gaslekdetektie Leidingdetectie -5 Electrotechnisch advies en ontwerp -§ Energietechnisch advies 5 CT3 CO Mogen wij U meer vertellen over onze dienstverlening? S Neemt U dan contact met ons op. j§ Tablin technisch adviesburo b.v. Postbus 121, Postbus 40174, 7570 AC Oldenzaal, 8004 DD Zwolle, Tel. 05410-19955. Tel. 038-600092. De gemeentelijke organisatie is opgebouwd uit drie product-gerichte sectoren en één ondersteunende stafafdeling. Eén van de sectoren, de sector Openbare Werken, bestaat uit de afdelingen Weg- en Waterbouw en Landmeten en Onderhoud en Groenvoorzieningen. In verband met vervroegde uittreding van de huidige functionaris zoeken wij .een voor 38 uren per week vooralsnog voor de periode van twee jaren De gemeente Tubbergen heeft 19.000 inwoners, verspreid over 9 dorpen en is een aantrekkelijke woon- en werkgemeente in het "natuurlijk groene landschapvan Noord-Oost Twente. De organisatie is gebaseerd op het sectorenmodel. Voor medewerkers kent de gemeente naast de gebruikelijke rechtspositie regelingen tevens een hypotheek regeling voor aankoop/bouw van een eigen woning. GEMEENTE TUBBERGEN Functie-informatie: - het geven van leiding en het bevorderen van een flexibele en effectieve inzet van de medewerkers; - het afstemmen en coördineren van werkzaamheden welke verband houden met andere afdelingen en derden; - het voeren van overleg met en het verstrekken van informatie aan derden en het optimaliseren van de klantgerichtheid en kwaliteit; - het centraal beheer en onderhoud van de digitale topografische en kadastrale basiskaarten; - het vervaardigen van matenplannen en coördinatie van maatvoering; - het uitwerken van metingen en waterpassingen; - het initiëren en ondersteunen van nieuwe grafische toepassingen; - het onderhouden van de contacten met het kadaster; - het aanwijzen van grenzen aan het kadaster en particulieren. Functie-eisen: - een opleiding HTS landmeetkunde; - leidinggevende kwaliteiten; - een resultaatgerichte, bedrijfsmatige, creatieve en flexibele instelling; - goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkings vaardigheid; - bij voorkeur ervaring met het automatiseringspakket Infocad; Salaris: De salarisstructuur heeft een drie-rangen systeem. Voor deze functie kan afhankelijk van opleiding en erva ring inschaling plaatsvinden in salarisniveau 8 of 9 (min. bruto 3.591,- en max. 5.446,- bruto per maand). De gemeentelijke rechtspositieregelingen zullen zoveel mogelijk overeenkomstig van toepassing zijn. Overige informatie: Informatie over deze functie kan worden ingewonnen bij het hoofd van de sector Openbare Werken, de heer ing. F.G. Poelsma, of bij de chef van de afdeling Weg- en Waterbouw en Landmeten, de heer ing. F.A.M. Perik (tel. 05493-2161). Een psychologische of assessment- test kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Indienstneming zal geschieden via een intermediair. Sollicitaties: Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 10 dagen na verschijnen van dit blad richten aan het college van burgemeester en wethouders, postbus 30, 7650 AA TUBBERGEN. Acquisitie voor deze functie wordt niet op prijs gesteld.

(NGT) Geodesia | 1995 | | pagina 40