Klantgerichte MTS-er Landmeetkunde voor kadastraal werk X NS Infra Services 421 NGT GEODES1A 'Sporen naar 96' is de naam van de verzelfstandigingsoperatie eigendom van percelen. U doet dit met van de Nederlandse Spoorwegen. Daarbij zijn 'de klant centraal, behulp van Microstation en MGE. zakelijk en ondernemend' de kernbegrippen. Om dat waar te Verder beantwoordt u vragen en ver maken bestaat NS nu uit een aantal zelfstandige bedrijfseenheden. strekt informatie aan klanten over eigendommen binnen en buiten NS- Geodesie Infradocumentatie. Binnen terreinen. U werkt zowel zelfstandig één van die zelfstandige bedrijfseen als in teamverband. heden (NS Infra Services) verzorgt Geo desie Infradocumentatie op com Flexibel. U hebt een MTS-opleiding Land merciële basis de opname, bewerking meetkunde en 3 a 4 jaar kadastrale en opslag van geodetische gegevens. werkervaring. Het liefst hebt u eerder Bovendien is ze haar klanten van dienst gewerkt met Microstation en MGE. met geodetische informatie, produkten U kunt bogen op een klant- en service- en diensten. gerichte instelling en hebt goede De afdeling Kadaster, onderdeel van contactuele eigenschappen. Aangezien Geodesie Infradocumentatie, voert u vaalc met meerdere werkzaamheden het kadastrale beheer van alle NS- tegelijk bezig bent, is een flinke dosis eigendommen door middel van admi flexibiliteit en stressbestendigheid nistratieve (NS-AKR) en grafische data onontbeerlijk. U woont in het midden bases (Kadastraal en Topografisch). van het land. Verder speelt de afdeling een belang rijke (ondersteunende) rol bij alle Interesse? Voor meer informatie neemt u grondtransacties en onteigeningen. contact op met de heer ing. R. Kamp, Daarbij zet ze onder meer interactief hoofd van de afdeling Kadaster, telefoon grafische werkstations en PC's in. 030-356852 (werk) of na 19.00 uur 030-897513 (privé). Richt uw brief binnen Medewerker Kadaster. In deze afwis 14 dagen aan de heer E.G. Holtkamp, selende functie, waarbij u direct con hoofd van de afdeling Personeel Orga tact hebt met klanten, verricht u alle nisatie Infra Facilitaire Ondernemingen, administratieve en kartografische SBT431, Postbus 2025, 3500 HA Utrecht. werkzaamheden rond het kadastrale beheer van de NS-eigendommen. Wij rekenen op reacties van mannen en Ten behoeve van grondtransacties en vrouwen. Een psychologisch, medisch onteigeningen produceert u tekenin en antecedentenonderzoek maken deel gen en verstrekt u informatie over het uit van de selectieprocedure.

(NGT) Geodesia | 1995 | | pagina 41