De betekenis van scherp observeren. Geo-Perfect Geo-Perfect TWI BV Een juiste manier van waarnemen, en vooral gedetail leerd waarnemen, is in de natuur een welhaast onontbeerlijke vaardigheid om te kunnen overleven. De scherpe blik van het vogeloog, zijn informatie vlot doorspelend aan het minuscule rekencentrum in het kopje, dat aanstonds het waargenomen object smakelijk naar binnen zal wurmen... De perfectie op microniveau die in de natuur is bereikt in zowel het observeren als het verwerken en interpreteren van gegevens, grenst aan het ongelooflijke. Wij mensen kunnen dit alles slechts met bewondering gadeslaan. Toch komen ook wij met onze 'menselijke' techniek inmiddels een heel eind. Het digitaliseren van informatie heeft het mogelijk gemaakt om uiteenlopende soorten ruimtelijke gegevens vlot en duidelijk te presenteren. Met dit krachtige hulpmiddel kan men tal van zaken aanpakken, zoals ruimtelijke analyse, planning, marke ting, rampbestrijding, verspreidingsmodellering enz. In de praktijk komt ieder verschijnsel dat een ruimtelijke component heeft, voor de toepassing van deze technieken in aanmerking. Geo-Perfect biedt de juiste oplossing om ook üw ruimtelijk probleem inzichtelijk te maken. Wilt u zich eens oriënteren op de diverse mogelijkheden van aardobservatie (remote sensing) of het inwinnen en verwerken van allerhande geografische informatie? Of wilt u meer weten over kaartproduktie en het duidelijk presenteren van gegevens? Belt u maar eens naar Waddinxveen voor een afspraak! Daar ontdekt u dat u alle ruimte wordt geboden om uw vraagstuk opgelost te krijgen. Want Geo-Perfect weet altijd weer de beste systemen te combineren tot een configuratie die perfect op uw gebruiksdoel is afgestemd. Technisch Wetenschappelijke Informatiesystemen GIS - DTM - GPS/DGPS - Aardobservatie Erdas IMAGINE - OrthoMax - PolyView Maplnfo - Schreiber -GeoLink Databases - kaartmateriaal - opleidingen - services Mercuriusweg 17 2741 TB Waddinxveen Telefoon: 01828-30477 Fax:01828-31280

(NGT) Geodesia | 1995 | | pagina 53