Cum, kwaliteit om kennis mee te maken Kopen of leasen cuna internationally. Kaart 4. Summary Cuna levert professionele portofoons voor alle toepassingen. PTT en KSR goedgekeurd. Perfecte techniek, unieke service en uitstekende prijs/prestatie verhouding. j De PFM-1200 is een complete 12-kanaals systhesised portofoon vanaf 995,- excl. b.t.w. Levering uit voorraad en mogelijkheden tot huren. Ootteriamseilijk2,3112OA Schiedam,Jel.010-4101100 NGT GEODESIA 1995-10 Le genda Bedrijvigheid Wonen Groen Water Wegen Leiding Stankcirkel I eger.d.i Bedrijvigheid Wo ion irnon Water Wegen St utko'k.'l Voorbeeld van een functiekaart. saneren; sanering van de belemme ring is niet te financieren uit het plan, algemene middelen blijken niet be schikbaar; begrenzing aanpassen; aanpassing van de plangrens zou betekenen dat de beoogde woningbouwopgave niet zou kunnen worden gerealiseerd; functie aanpassen; aanpassing van het stedebouwkundig ontwerp. Er wordt gekozen voor functie-aanpas sing, omdat deze optie zowel finan- cieel-economisch, stedebouwkundig als volkshuisvestelijk haalbaar blijkt. Er wordt een nieuw vlekkenplan gemaakt (kaart 5) en het exploitatieplan wordt opnieuw doorgerekend. De eerste uit- giftekaart wordt gemaakt en de juri dische vastlegging in de vorm van een bestemmingsplan kan worden gestart. Kaart 5. Functiekaart na herziening. Uit bovenstaand voorbeeld blijkt dat een koppeling tussen het kaartmateriaal en de exploitatieberekening van grote waarde is bij het snel en adequaat inspelen op nieuwe situaties. De geo-informatie speelt een belangrijke rol bij de financieel-economische planbegeleiding. Daarom is het, bij een toenemende concurrentie om het gebruik van de schaarse ruimte, van belang dat gemeenten zich meer richten op geo-informatie. Groundbalance and the use of geo-information For financial/economie control of urban planning the results of groundbalance" calculation offers an important instrument for the support of planning. With groundbalance information is created for the amount of real estate sold and bought with respect to the planned area. Growing concurrency and intensive use of the available space have lead to more complex processes for planning of housing and industrial activities. This article focesses on the importance of geo-information for the financial/ economic control of urban planning in general. Wij willen graag vrijblijvend informatie over: mobilofoons huurmogelijkheden portofoons (s.v.p. het gewenste aankruisen) Bedrijf/Instelling Ter attentie van H Adres Postcode/Plaats m Telefoon 457

(NGT) Geodesia | 1995 | | pagina 13