Projectleider Informatie Technologie m/v heidemij advies 458 Heidemij Advies maakt deel uit van de internationaal opererende Hcidemij-groep waar ca. 4.700 specialisten werkzaam zijn. Bij Heidemij Advies werken in interdisciplinair verband circa 1250 specia listen aan tal van projecten op het gebied van milieu, inrichting, infrastruc tuur, houw en vastgoed. Zij werken met veel denkkracht en een praktische visie aan de duurzame kwaliteit van onze leefomgeving. Daarbij opereren zij vanuit slagvaardige bedrijfseenheden, die door samenwerking een breed pakket van diensten kunnen aanbieden. Opdrachten komen van zowel overheid als bedrijfsleven. Geo-lnformatie is actief als dienstverlener en adviseur op het gebied van ruimtelijke informatievoorziening. De organisatie is opgebouwd uit drie marktgerichte groepen: Data Services, Informatie Technologie en GIS- Toepassingen Het dienstenpakket omvat landmeten en thematische inwinning, analoog-digitaal conversies, cartografie en visualisatie, beheersystemen voor o.a. bodem, groen-, weg- en rioolbeheer en GIS-toepassingen. Verder is Geo- lnformatie gespecialiseerd in ruimtelijke analyses en modellering, informatie analyse, opleidingen en de implementatie en organisatie van grafische automati sering en GIS binnen organisaties. Moderne automatiseringshulpmiddelen en continue aandacht voor technologie, produktinnovatie en kwaliteit versterken de mogelijkheden. Geo-lnformatie opereert als winstverantwoordelijke eenheid binnen Heidemij Advies. Als aanvulling op het eigen specialisme wordt samen gewerkt met gekwalificeerde partners binnen en buiten Heidemij. Kantoren in: Arnhem. Assen, Hoofddorp, Deventer en Den Bosch. Voor de afdeling Informatie Technologie bij Geo-lnformatie in Arnhem zijn wij op zoek naar een Als projectleider Informatie Technologie houdt u zich bezig met het begeleiden en bewaken van projecten op het gebied van applicatie-ontwikkeling en specialistische bestandsopbouw, het geven van adviezen en opleidingen. Binnen en buiten de business-unit ondersteunt u op zakelijke basis collega-afdelingen. Voor deze projectleidersfunctie tellen opleiding, ervaring en persoon lijkheid. U bent in het bezit van een HBO-opleiding Geodesie en u heeft mini maal 3 jaar kennis en ervaring op het gebied van systeemontwikkeling op basis van MicroStation/MGE. Commerciële attitude en ervaring als projectleider strekken tot aanbeveling. Uw leeftijd ligt rond de 30 jaar. Wij bieden u een boeiende en uitdagende baan in een onderneming met veel dynamiek. U komt te werken in een enthousiast team. Zowel uw vaktech nische ontwikkeling als persoonlijke ontplooiing staan binnen Heidemij Advies centraal. Daarnaast bieden wij een goed salaris, aangevuld met een uitstekend pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer ing. J. Löwik, hoofd Informatie Technologie, overdag bereikbaar onder telefoonnummer 026-3778359 en 's avonds 026-3236940. Uw schriftelijke reactie kunt u bi deze advertentie richten aan: Heidemij Advies BV T.a.v. de heer F. Saelman (P&O-adviseur) Postbus 264 6800 AG Arnhem 14 dagen na het verschijnen van

(NGT) Geodesia | 1995 | | pagina 14