Landmeet kundig medewerker vastgoed m/v Dienst Bouwen en Wonen ibl Leiden 481 NGT GEODESIA 1995-10 Leiden is de Sleutelstad. De sleutels haren bij een stad die al eeuwenlang haar poorten wijd openzet: gastvrij en gezellig, tolerant en vernieuwend. De historische en monumentale sfeer die de stad ademt, gaat samen met moderne zakelijkheid. Met Nederlands oudste universiteit is Leiden een internationaal vermaard centrum van hoogwaar dige kennis en innovatie. Het veelkleurige Leidse publiek 114.000 inwonersgeniet van het ruime cultuuraanbod, musea, kroegen en al die andere voorzieningen die de Sleutelstad zo uniek maken. De gemeentelijke organisatie past in de Leidse Vijf diensten en een bestuursbureau werken Bij het bureau Vastgoedregistratie is de vacature ontstaan voor voor 36 uur per week Het bureau Vastgoedregistratie houdt zich bezig met het beheren en het binnen de gemeente mede ontwikkelen van (m.n. grafische) vastgoedregistraties en het leveren van informatie daaruit. Als medewerker van het bureau houdt u zich bezig met: - het verwerken van topografische metingen tot een digitaal bestand; - het bewerken en beheren van grafische en administratieve bestanden; - het opstellen van werk- en beheerprocedures; - het mede beoordelen en adviseren ten aanzien van systemen en werkwijzen; - het verstrekken van vastgoed informatie en het verlenen van diensten aan derden en bij de andere afdelingsprojecten. De mogelijkheid bestaat dat u op termijn in één van de andere afdelingsbureaus te werk gesteld wordt U bent in het bezit van het diploma MTS-Landmeten of u hebt een gelijk waardige opleiding. U hebt enige jaren relevante werkervaring w.o. het werken met CAD-systemen (op de afdeling draait IGOS onder UNIX) en u hebt de bereidheid om aanvullende opleidingen te volgen. Daarnaast bent u flexibel en heeft u een collegiale instelling. Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrouwen. Aangezien vrouwen en vertegenwoordigers van etnische groeperingen in functies als deze ondervertegenwoordigd zijn, genieten zij voorrang. Selectie zal derhalve in eerste instantie plaats vinden onder kandidaten uit deze doelgroepen, voor zover zij aan de gestelde eisen voldoen. Bedoelde kandidaten wordt daarom uitdruk kelijk verzocht te solliciteren. Om de mobiliteit van de Leidse ambtenaren te bevorderen zal aanstelling plaatsvinden in algemene dienst. Bij benoeming kunnen, in onderling overleg, afspraken worden gemaakt voor een eventuele functie wisseling op termijn. Voor de functie geldt een salariëring van maximaal 4.568,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek (schaal 8). Meer informatie over deze functie wordt u graag verstrekt door de chef van de afdeling, de heer Ir. B. Spigt, doorkiesnummer 071 - 516 59 50. Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad worden gericht aan de dienst Bouwen en Wonen, Bureau Middelen en Control/P&O, postbus 9100, 2300 PC Leiden, onder vermelding van vacaturenummer BO WO/9 5.07. De 5 diensten in de Leidse organisatie zijn Milieu en Beheer, Cultuur en Educatie, Economische en Sociale Zaken, Bouwen en Wonen en het Facilitair bedrijf. De afdeling Landmeten en Vastgoed van de Dienst Bouwen en Wonen heeft een belangrijke rol in de ver zorging van vastgoedinformatie. In dit kader worden systemen ontwik keld in overleg met gebruikers en andere belanghebbenden. Daarnaast worden allerlei geodetische werkzaamheden uitgevoerd voor de gemeentelijke diensten en derden. De Afdeling Landmeten en Vast goed is zojuist gereorganiseerd en beter ingericht op de positie van beheerder en leverancier van vastgoedinformatie.

(NGT) Geodesia | 1995 | | pagina 37