Sokkia al driekwart eeuw toonaangevend in geodetische apparatuur. SOKKIA ALMERE - In 1920 nam een aantal ingenieurs het initiatief voor de oprichting van een bedrijf dat zich volledig zou gaan specialiseren in landmeetkundige instrumenten. Nu - 75 jaar later - heeft Sokkia wereldwijd een leidinggevende positie verworven op het gebied van meetinstrumenten voor bouw, landmeten en industrie. Van meet af aan manifesteerde Sokkia zich als een onderneming, die streeft naar technisch perfecte en gebruiksvriendelijke instrumenten. Daarnaast baseert Sokkia haar marktbenadering steeds meer op een intensieve ondersteuning van haar afnemers. Dit laatste realiseert Sokkia wereldwijd door een dicht netwerk van dochterondernemingen, lokale distributeurs en dealers, waardoor ze in staat is de wensen uit de verschillende markten direct te vertalen in passende oplossingen. Deze klantgerichte instelling is ook karakteristiek voor het Europese hoofdkantoor dat Sokkia in 1991 in Almere opende. Van hieruit biedt de onder neming haar Europese - en met name haar Nederlandse - relaties een compleet pakket. Wij noemen het Europese Entrepot met eigen douane-voor zieningen, dat snelle leveringen - direct uit voorraad- mogelijk maakt. In het Trainings Centre worden, met behulp van actuele, audiovisuele apparatuur nieuwe instrumenten, technieken en software geïntro duceerd en gedemonstreerd. Het uiterst moderne Service Centre staat garant voor deskundig en efficiënt onderhoud en de kalibratie van alle soorten landmeetkundige instrumen- 1 t ten. Door continu training en intensieve praktijkervaring, spreken Sokkia mede werkers steeds meer de taal van haar JSS* afnemers. Compleet leveringsprogramma pt i Sokkia ontwikkelde een uitgebreid leveringsprogramma met interessante mogelijkheden voor diverse gebrui kers-groepen: woning- en utiliteitsbouw, grond-, weg- en waterbouw, ingenieurs bureaus, overheid en onderwijs. Dit leve ringsprogramma omvat naast waterpasinstrumenten ook theodolieten, lasers, total stations, afstand meters, G.P.S., software en tal van accessoires. 'S O900T Erkend door de Raad voor de Certificatie Naast de verkoop van dit programma biedt Sokkia ook huur- en lease-mogelijkheden. Tenslotte is de Support Afdeling - met gespecialiseerde technische medewerkers - verantwoordelijk voor de directe ondersteuning van haar afnemers, zowel wat hardware als software betreft. Recente ontwikkelingen Onlangs behaalde Sokkia op haar Service Centre het IS09002 certificaat. Dit kwaliteitssysteem is bij Sokkia van toepassing op: service, inspectie, onderhoud en kalibratie van landmeetkun dige instrumenten. Voor haar opdrachtgevers - die steeds hogere eisen stellen aan de kwaliteit van repara tie, onderhoud en kalibratie van hun instrumenten - garandeert Sokkia een inzichtelijk, herleidbaar en kwalitatief hoogstaand service-proces. Daarnaast introduceert Sokkia dit jaar vele nieuwe in strumenten, waaronder diverse lasers, G.P.S., pen- computer software LocatorGIS en haar nieuwe total stations: de Powerset-serie. Global reach,local touch 75 Jaar groei en ontwikkeling hebben van Sokkia een wereldwijd opererende organisatie gemaakt. Met veel aandacht voor de specifieke belangen van de afzonderlijke lokale markten. Deze marktbenadering geeft Sokkia in dit jubileumjaar weer in haar nieuwe slogan: Global reach, local touch. Informatie Voor inlichtingen over Sokkia, haar leverings programma en de vele andere faciliteiten kunt u contact opnemen met: Sokkia B.V., Damsluisweg 1 (Postbus 1292, 1300 BG) te Almere Telefoon 036 - 53 22 880, telefax 036-53 26 241. MEER DAN EEN INSTRUMENT

(NGT) Geodesia | 1995 | | pagina 47