Waterleiding Friesland zoekt een medewerker leidinginformatie mA/en een senior medewerker leidinginformatie mA/ SyT waterleiding friesland 1995-11 NGT GEODESIA Waterleiding Friesland voorziet de hele provincie Friesland van drinkwater. Waterleiding Friesland stelt zich tot taak om, nu en in de toekomst, de winning, zuivering en levering van kwalitatief uitstekend drinkwater te garanderen tegen een acceptabele prijs. De afdeling Leidinginformatie ressorteert onder de afdeling Bedrijfsbureau Distributie. Beide medewerkers gaan zich bezighouden met het verzamelen en beheren van leidinggegevens. Zij zijn verantwoordelijk voor het eindprodukt van de uitgevoerde projecten. Zij dragen er zelfstandig zorg voor dat deze worden geïntegreerd in de bestaande kaartbestanden tijdens de voorbereiding, de uitvoering en de afwikkelingsfase. De senior medewerker wordt bovendien belast met de functionele begeleiding van de werkzaamheden. Dit houdt bijvoorbeeld in dat hij/zij instructies geeft en prioriteiten stelt. De functies vragen een technische opleiding op middelbaar niveau (MTO werktuigbouwkunde, landmeetkunde of weg- en waterbouw), aangevuld met één of meerdere functiegerichte cursussen (zoals tekenaar/constructeur piping of op het gebied van leidingkaarttekenen en automatisering). Enige jaren ervaring in het werken met GIS- en/of CAD-systemen is een vereiste. Aan de senior medewerker worden extra eisen gesteld die passen bij de inhoud en zwaarte van de functie. Aantoonbare kwaliteiten zijn daarvoor vereist. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer ing. W. Abheiden, chef afdeling Leidinginformatie, via telefoonnummer (058) 2945383. Heeft u interesse, stuur dan binnen tien dagen na het verschijnen van dit blad uw sollicitatiebrief naar Waterleiding Friesland, afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 400, 8901 BE Leeuwarden. 502

(NGT) Geodesia | 1995 | | pagina 10