Directoraat-Generaal Rijkswaterstaat Rectificatie Openbare aanbesteding waterpaswerkzaamheden nr. MDEG9502, Rijkswaterstaat Meetkundige Dienst. 494 I995-U NGT GEODESIA Bekendmaking Toelichting reden van rectificatie Naar aanleiding van de aankondiging van de openbare aanbesteding in het Publikatieblad van de EG, de Staats courant en NGT-Geodesia het volgende. In de aankondiging als gepubliceerd in het september nummer van NGT-Geodesia zijn abusievelijk niet de data vermeld waarop de aanvraag voor gegevens en de offertes binnen moeten zijn, respectievelijk de opening van de enveloppen plaats zal vinden. Dienaangaande zien wij ons genoodzaakt deze data in NGT-Geodesia alsnog te vermelden. Deze nieuwe data komen in de plaats van de reeds In het Publikatieblad en de Staatscourant (d.d. 16 augustus) genoemde data. Projekt informatie De Meetkundige Dienst van de Rijkswaterstaat zal in de komende jaren het projekt 'Vijfde Nauwkeurigheidswater passing' gaan uitvoeren. Onderdeel van dit projekt is de hermeting van het Primaire NAP-peilmerkennet. Deze meting zal openbaar worden aanbesteed, waarbij het 'Reglement voor de Aanbesteding van Dienstverlenings opdrachten' van de Rijkswaterstaat van toepassing zal zijn. Het Primaire NAP-peilmerkennet is een landsdekkend samenstel van door middel van primaire waterpassing gemeten waterpastrajekten die globaal 20 a 25 kilometer uit elkaar liggen. In deze trajecten, met een totale lengte van ongeveer 4000 kilometer komen in de regel om de 700 a 1200 meter NAP-peilmerken voor. De trajekten liggen in het algemeen langs wegen die met een auto berijdbaar zijn. Nadere toelichting/voorwaarden Deze aankondiging betreft de aanbesteding van ca 4000 km primaire optische waterpassing, die in zijn geheel aan één geodetisch ingenieursbureau resp. combinatie zal worden gegund. Voor verdere informatie wordt verwezen naar de advertentie in NGT-Geodesia nummer 1995-9, pagina 417. Tijdsaanduiding Uiterste datum voor aanvraag van aanbestedingsdocumenten 15 december 1995 Uiterste datum voor ontvangst van offertes 10 januari 1996 Openbare opening van de enveloppen 17 januari 1996 om 14.00 uur, te Delft. De looptijd van de meetperiode, inclusief de voorverkenning en de oplevering is van 1 juli 1996 tot 1 juni 1997. In de periode van september 1997 tot en met mei 1998 moet personeel beschikbaar zijn om eventuele extra waterpassingen uit te voeren. Belangstelling voor dit project schriftelijk melden Geodetische ingenieursbureau's die voor de uitvoering van dit project in aanmerking wensen te komen kunnen dit schriftelijk kenbaar maken aan de Meetkundige Dienst, afdeling NAP, Postbus 5023, 2600 GA Delft. Zij zullen dan de aanbestedingsdocumenten krijgen toegestuurd. Bureaus die reeds informatie hebben opgevraagd hoeven dit niet opnieuw te doen. Delft, 9 november 1995 Ministerie van Verkeer en Waterstaat

(NGT) Geodesia | 1995 | | pagina 2