Pas afgestudeerde HBO-er of all-round MBO-er Geodesie als tijdelijk projectmedewerker NAP v/m A Directoraat-Generaal Rijkswaterstaat 564 ,995_I2 NGT GEODESIA Rijkswaterstaat, een onderdeel van het Ministerie van Verkeer en Waterstaat, vervult een cruciale rol ten aanzien van de (hoofd)infrastructuur van Nederland. Teruggebracht tot de essentie kent hij vier kerntaken: bescherming tegen overstromingen, de zorg voor rijks wegen en rijkswateren, duurzame en bruikbare watersystemen en verkeers veiligheid. Rijkswaterstaat luistert daar bij goed naar de maatschappij, aan gezien deze niet alleen opdrachtgever, maar ook kritisch toeschouwer en gebruiker is. De organisatie moet daar om haar bijdragen leveren In goede balans tussen sociaal-economische belangen en de eisen die veiligheid en milieu aan de inrichting van Nederland stellen. Van medewerkers wordt dan ook verwacht dat zij met een open oog voor de omgeving en oplossingsgericht werken. Technisch vernuft gaat hierbij hand in hand met het creëren van maatschappelijk draagvlak. De kern van de organisatie bestaat uit 10 regionale directies, die technisch en wetenschap pelijk worden ondersteund door 6 specialistische diensten. Een van die specialistische diensten is de Meetkun dige Dienst Rijkswaterstaat (MD). Hier leveren circa 450 medewerkers een uitgebreid assortiment aan geo- informatie, geo-informatica, informatie technologie, kennis en adviezen. Bij de Meetkundige Dienst is momenteel een vacature voor een projectmedewerker NAP, die het een uitdaging vindt te werken met de modernste reken- en databeheertechnieken, aan produktver- nieuwingen en aan een taak van natio naal belang. Uw standplaats is Delft. U gaat wer ken bij de afdeling GA-NAP. Deze afdeling voorziet Nederland van hoogte- en zwaartekrachtinformatie. Tevens fungeert zij als kenniscentrum op het gebied van hoogtebepaling. Betrouwbare hoogten zijn nodig bij het bouwen van waterkeringen en infrastructurele objecten, maar ook bij het onderzoek naar bodem beweging en zeespiegelrijzing. Een extra uitdaging vormt de komende paar jaar de vijfde nauwkeurigheids waterpassing. Taken Ontwerpen en berekenen van waterpersnetten presenteren van berekeningsresultaten testen van computerprogramma's mee werken aan vernieuwingen. Eisen Bij voorkeur een recent afgestu deerde HBO-er Geodesie, of een all round MBO-er Geodesie, met genoeg kennis van wiskunde voldoende kennis van moderne vereffeningstech nieken affiniteit met automatisering. Salaris Het betreft een tijdelijke functie voor maximaal 3 jaar. Uw salaris bedraagt minimaal f 3.149,- en maxi maal f 4.270,- bruto per maand (schaal 7 BBRA '84), exclusief 8% vakantiegeld. Belangstelling? Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer W.A. van Beusekom, telefoon (015) 269 12 74. Een functieomschrij ving kunt u aanvragen bij mevrouw G. Bource, telefoon (015) 269 12 18. Het vacaturenummer van deze func tie is 7540/G. Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van een curriculum vitae, kunt u binnen 14 dagen richten aan de Stafafdeling Personeelszaken, t.a.v. mevrouw G. Bource, postbus 5023, 2600 GA Delft. Het ministerie wil meer vrouwen, gehandicapten en leden van etnische minderheden in dienst nemen. Bij gelijke geschiktheid genieten zij de voorkeur. Er zijn mogelijkheden voor kinderopvang. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Ministerie van Verkeer en Waterstaat

(NGT) Geodesia | 1995 | | pagina 28