Medewerker Geometrisch en Rekencentrum v/m Haarlem 544 I995-12 NGT GEODESIA Haarlem is met bijna 150.000 inwoners dc negende stad van Nederland. Haarlem viert in 1995 haar 750-jarig bestaan als stad. De sector Gemeentewerken omvat dc afdelingen Bouwkunde, Monumentenzorg Archeologie, Grondbedrijf, Civiel Haven, Verkeer Vervoer en Parkeerzaken. De afdeling Grondbedrijf bestaat uit drie bureaus: bureau Landmeten en Kadaster, bureau Vastgoedontwikke ling en bureau Vastgoedbeheer. Door een verschuiving van capaciteit is bij het bureau Landmeten en Kadaster plaats voor een medewerker geometrisch en rekencentrum v/m, voor 38 uur per weck. Wat wordt u taak? U bent samen met uw collega's verantwoordelijk voor het initiëren en uitvoeren van werkzaamheden die betrekking hebben op de geautomati seerde vervaardiging, het bijhouden en verspreiden van zowel groot als kleinschalig kaartmateriaal. U beheert en verstrekt geometrische vastgoedgegevens, verwerkt topogra fische metingen, ontwerpt volgens normering kaartmodellen en u maakt in overleg met de opdrachtgevers topologische structuren t.b.v. het vastgoedinformatiesysteem. Wat wij van u vragen? U bent in het bezit van het diploma MTS-landmeetkunde of gelijkwaardig en heeft ervaring op het gebied van geautomatiseerde kaartvervaardiging. Een goede algemene kennis van automatisering en informatica strekt tot aanbeveling. U beschikt over een goed ontwikkeld analytisch vermogen en bezit goede communicatieve vaardigheden en teamgeest. Wat bieden wij u? Het bruto maandsalaris bedraagt maximaal f 4.822,-- bij een werkweek van 38 uur. Heeft u belangstelling? U kunt uw schriftelijke sollicitatie uiterlijk 1 2 januari 1996 onder vermelding van het vacaturenummer GW/GRB/0195, richten aan mevrouw A.M. de Bruyn, personeelsconsulent, Postbus 562, 2003 RN Haarlem. Nadere informatie over de functie kan worden ingewonnen bij de heer M. Iserloh, chef bureau Landmeten en Kadaster (023) 515 17 61. Dc gemeente Haarlem streeft ernaar meer vrouwen en allochtonen in dienst te nemen in functies waarin zij ondervertegenwoordigd zijn.

(NGT) Geodesia | 1995 | | pagina 8