DORDRECHT Hl* lllli! ALL-ROUND GEODEET (M/V) 46 Dordrecht is een dynamische gemeente met ruim 110.000 in woners. Een veelzijdige stad met 40.000 arbeidsplaatsen, 800 monumenten, tal van recreatie mogelijkheden en een geva rieerd winkelaanbod. Er is veel aandacht voor zaken als econo mische, bestuurlijke, sociale en culturele vernieuwing. Als zui delijke poort van de Randstad werkt Dordrecht als een mag neet op allerlei bedrijven en is het een knooppunt van belang rijke weg-, rail- en waterverbin dingen. De Dienst Openbare Voorzie ningen (DOV) is een klantge richte, dynamische organisatie met ruim 400 medewerkers en een jaaromzet van 130 miljoen gulden. De organisatie valt op door haar sociaal en zakelijk bewustzijn. Vier sectoren en drie stafafde lingen werken nauw samen aan aanleg, beheer en onder houd van de openbare voor zieningen. De DOV is onder meer verantwoordelijk voor wegen, bruggen, havens, ge meentelijke gebouwen, plant soenen, een subtropisch zwembad, begraafplaatsen en een crematorium. De afdeling Landmeten Vast goed is onderdeel van de sector Civiele Werken en verzorgt de ad ministratieve en geografische vast goedinformatie voor de Gemeente Dordrecht. Daarnaast worden aller lei geodetische werkzaamheden voor de gemeentelijke diensten uitgevoerd. Bij de afdeling is een vacature ont staan voor een ALL-ROUND GEODEET (M/V) voor 38 uur per week (vac. nr. 9601-LV) Deze krijgt een veelzijdig taken pakket in de buiten- en in de bin nendienst. Dit omvat zowel de voorbereiding als de uitvoering en de verwerking van geodetische werkzaamheden. De afdeling beschikt over moderne landmeetkundige apparatuur en heeft onlangs een geavanceerd geografisch informatiesysteem in gevoerd. De werkzaamheden bestaan uit: - de geautomatiseerde bijhouding van de grootschalige kaarten, de landmeetkundige begeleiding van stedebouwkundige en civiel technische werkzaamheden en de aanleg van ondergrondse leidin gen, - de assistentie bij kadastrale zaken ten behoeve van gemeentelijke on roerend goed transacties. Daarnaast speelt u een belangrijke rol bij het opstarten van nieuwe ontwikkelingen. Ook assisteert u bij de organisatie van de werkzaam heden buiten. Wij verwachten van u dat u een positieve bijdrage levert aan het imago van de afdeling. U begrijpt dat wij hiervoor een flin ke dosis enthousiasme en inzet van u verlangen. Voor deze veelzijdige baan kunt u in aanmerking komen indien u be schikt over: - een gericht HBO werk- en denkni veau; - ervaring met bovengenoemde werkzaamheden (bij voorkeur ook Dgdialog en/of Microstation/MGE); - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - goede contactuele vaardigheden en organisatie talent; - ervaring op het gebied van auto matisering. Het salaris is overeenkomstig de zwaarte van de functie en mede afhankelijk van uw kennis en erva ring. Wanneer u meer informatie wenst over deze functie, dan kunt u contact opnemen met de groeps leider landmeten, de heer R. Nijssen, tel. 078-6396567. U kunt uw sollicitatie binnen 14 da gen na verschijning van deze advertentie richten aan de afdeling P O van de Dienst Openbare Voorzieningen, t.a.v. mevrouw H.J. Verstoep, Postbus 318, 3300 AH Dordrecht, onder vermel ding van het vacature-nummer 9601-LV in de linkerbovenhoek van de envelop.

(NGT) Geodesia | 1996 | | pagina 48