tablin Op dit moment zijn er veel specialisa ties in het bedrijf vertegenwoordigd en ze kunnen eigenlijk alles aan. De kunst is te zoeken naar mogelijkheden op de markt van overmorgen en daar aan wordt door Jan en Dick hard ge werkt. Ook daarin komen hun ver- Technische zaken legt Jan uit. schillen, zowel in aard als in kennis, goed van pas. Jan is erg goed in het leggen van nieuwe contacten, Dick in het onderhouden daarvan. Zo hebben beiden hun sterke kan ten en die worden optimaal benut. Op technisch/landmeetkundig gebied is de opdrachten portefeuille gevuld met opdrachten die de pure landmeet kunde ver overschrijden. De inzet met IGOS bleek een goede keus, evenals de mogelijkheden van Map-Info. Minder bekend is nog het tekenprogramma Pythagoras, een interessante tegenhanger van MicroStation, die van Roekei van der Schee ook op de markt gaat brengen en natuurlijk het FinGis van Tietokeskus. Maar bovenal wil van Roekei van der Schee zich presenteren als een dienst verlenend bedrijf in alles wat met vastgoed te maken heeft. Want er is vast nog een hele weg te gaan eer ze al hun schaapjes op het droge hebben. The sheep of van Roekei van der Schee bv Five years ago Jan van Roekei started a one-man geodetic office in Ede. At this moment Jan, together with Dick van der Schee, leads a company employing twelve men and women. A profile of an expanding company, operating in the market of land information. s. 123 Postbus 121, 7570 AC Oldenzaal, Tel. (0541) 572260. Postbus 40174, 8004 DD Zwolle, Tel. (038) 4600092. NGT GEODES1AI996-3 Summary Tablin is ruim 20 jaar actief op het gebied van leidingregistratie en is daarmee uit gegroeid tot een organisatie van ruim 70 enthousiaste medewerkers. Tablin werkt voor (semi-)overheids- bedrijven en het particuliere bedrijfsleven waar het gaat om opdrachten rond het leidingbeheer en voorbereiding, lij- begeleiding en advisering van projekten. Analoge vastgoed- en leidingregistratie Digitale vastgoed- en leidingregistratie Hoogtemetingen "o Situatiemetingen Industriële metingen Gaslekdetektie Leidingdetectie Electrotechnisch advies en ontwerp Energietechnisch advies 5 Mogen wij U meer vertellen over onze g dienstverlening? .c Neemt U dan contact met ons op. Tablin technisch adviesburo b.v.

(NGT) Geodesia | 1996 | | pagina 33