Sportieve beloningen boven een stapelfoutenlijsten. In de ruilverkavelingsuitvoering zelf zijn geen Kadaster medewerkers betrokken, ook niet bij de kaartvervaardiging. Alleen de enclaves buiten de blokgrens worden door het Kadaster gemeten. De samenwerking met die diensten is verder voortreffelijk, maar een probleem daarbij blijft dat niet altijd in elk gewest op dezelfde wijze wordt gewerkt. Maar wij zijn al heel gelukkig dat we de akte krijgen in de vorm van een magneetband. Die kunnen wij dan bewerken om de gegevens in onze legger te kunnen opnemen. Hoe wel wij nog niet volledig tevreden zijn over de soort samen werking, zijn dit toch de twee instanties waarmee de samenwerking het verst is gevorderd en dat al sedert jaren, aldus Ooms. En dat geeft moed, want ook in Belgie geldt de wet dat, als er eenmaal één schaap over de dam is, er wel meer zullen volgen. [1] Scheele, Theo, Een dagje op bezoek bij het Kadaster van België duurt twee dagen. NGT Geodesia 1989 no. 11, p. 528 - 533. [2] Bogaerts, M. J. M., GIS-Vlaanderen, grootschalig niveau. NGT Geodesia 1995 no. 6, p. 291 - 296. The dilemma of the cadastre of Belgium The last years the administration of the Belgium cadastre has been automated. Question is now when will the cadastral maps followThe possibilities of a complete digital land infor mation system is very interesting for many public authorities. The problem is: who will pay the ferryman? This question has been left unanswered. O ENUADIE sincLmeters Jbv tel. (0499) 57 72 02 fax (0499) 57 72 59 autotelefoon: 06 - 52 96 11 84 1996-4 NGT GEODESIA Literatuur Summary Een dynamisch bedrijf met vijf meetploegen. Vakkennis, geavanceerde meetapparatuur en i gemotiveerd personeel. I Optimale kwaliteit voor een acceptabele prijs. Opdrachtgevers zijn de rijksoverheid, i gemeenten, nutsbedrijven, adviesbureaus, architecten en aannemersbedrijven. Coenradie Landmeters bv ten voeten uit. Vervaardiging en bijhouding van digitale kaarten; opsporen en inmeten van mutaties in het terrein. Complete maatvoering van utiliteits- en wegen bouwprojecten, van ontwerp tot oplevering. DTM boven en onder de waterlijn, voor volume berekening, profielen en hoogtelijnkaarten. Coenradie Landmeters B. V. Spoordonkseweg 133 5688 SP OIRSCHOT

(NGT) Geodesia | 1996 | | pagina 32