Commercieel-technisch geaarde academici en HBO-ers die uit de bodem van Nederland belangrijke gegevens halen voor Geo- en leidinginformatiesystemen. Hoofd afdeling Ondergrondse Infrastructuur m/v Projectleider Ondergrondse Infrastructuur m/v Projectleider Centrale Antenne Inrichting m/v Projectleider Geo-informatie m/v Systeemontwikkelaar/ GIS-deskundige m/v Consultant Informatica Advies m/v FUGRO-INPARK B.V. 187 1996-4 NGT GEODESIA Onze achtergrond. De Fugro-groep is met circa 4.000 mede werkers één van de grootste ingenieurs bureaus ter wereld op het gebied van geotechniek, milieu, geo-informatie en survey, zowel aan land als off-shore. De activiteiten in Nederland zijn in ver schillende werkmaatschappijen onder gebracht, waarin jaarlijks door 800 medewerkers meer dan 10.000 opdrach ten worden gerealiseerd. Fugro-lnpark B.V. (400 medewerkers) is binnen de Fugro-groep actief op het gebied van Geo-informatie, Fotogram- metrie, Ondergrondse Infrastructuur, Civiele Techniek en Informatica Advies. Het werkterrein is onderver deeld in de drie regio's Noord, Midden en Zuid Nederland met kantoren in Amsterdam, Arnhem, Leeuwarden, Leidschendam, Breda en Heerlen. Tot de opdrachtgevers behoren onder meer diverse overheden, nutsbedrijven, tele- combedrijven, vervoersbedrijven, indus triële ondernemingen en bouw bedrijven. Onze missie: integratie van vakman schap en toegepaste Informatie technologie. Fugro-lnpark levert informatie aan en lost problemen op ten behoeve van zijn opdrachtgevers die bij hun activiteiten te maken hebben met belangrijke ruimtelijke componenten. Gegevens(in)winning vindt zeer effi ciënt plaats volgens de meest geavan ceerde technologieën. Op grond van integratie van gecombineerd vakman schap op het gebied van Geodetische en Nutsactiviteiten en toegepaste automa tisering kan Fugro-lnpark zich in Neder land onderscheiden v.w.b. leiding informatiesystemen en geografische systemen (GIS) voor diverse opdracht gevers. Fugro-lnpark beschikt over een wijd vertakt netwerk aan relaties en een sterk commerciële traditie. Onze orderportefeuille is goed gevuld en aanleiding om voor een aantal afde lingen, resp. vestigingen diverse specia listen aan te trekken. De afdeling Ondergrondse Infrastructuur Verzorgt voor diverse nutsbedrijven en industriële ondernemingen onder meer analoog-digitaal conversies van leiding- beheerkaarten naar bedrijfsmiddelen informatiesystemen, de revisieverwerking en de werkvoorbereiding. Dit specialisme is van toepassing op voorzieningen op het gebied van elektriciteit gas, water, telecom, open bare verlichting, verkeerssignalering, kabel televisie en industrie. Bij elkaar zeer verschillende en soms zeer complexe opdrachten, die zowel intern als bij opdrachtgevers worden uitgevoerd. Voor deze afdeling zijn wij op zoek naar academici en HBO-ers voor de volgende functies (vacaturenummer: 96023) Uw functie in hoofdlijnen: (Bege)leiding van de afdeling, die bestaat uit minimaal 30 medewerkers. - Acquisitie. - Opstelling van offertes op maat. - Technische ondersteuning en controle van diverse projecten. - Omzet- en winstverantwoordelijkheid. Functie-eisen: - Technische opleiding op universitair of HBO-niveau, bij voorkeur Elektrotechniek, Technische Natuurkunde of Informatica. Affiniteit met werken binnen de nuts- wereld, ruime kennis en ervaring m.b.t. het vakgebied, resp. vaktechnische automatisering. Daadkrachtige persoonlijkheid met visie, leidinggevende capaciteiten en commer cieel inzicht. Uitstekende communicatieve vaardig heden, zowel mondeling als schriftelijk. (vacaturenummer: 96024) Uw functie in hoofdlijnen: Projectleiding. Controle en (technische begel||j ing) van projecten; w Operationele ondersteuning van het afdelingshoofd. - Op maat voorbereiden en opvolgen van offertes. - Acquisitie. Functie-eisen: - Technische opleiding op HBO-niveau, Elektrotechniek, Geodesie of Informatica. - Minimaal 5 jaar relevante ervaring. - Ervaring in en kennis van vaktechnische automatisering. - Leidinggevende capaciteiten en ervaring met projectmanagement. - Communicatieve vaardigheden, zowel mondeling als schriftelijk. - Commercieel inzicht, klantgerichte opstel ling en pragmatische instelling. (vacaturenummer: 96025) A Uw functie in hoofdlijnen^ - Projectleiding. - Vaktechnische begeleiding, operationele ondersteuning en controle van projecten. - Op maat voorbereiden, uitwerken en opvolgen van offertes. - Acquisitie. Functie-eisen: - Technische opleiding op HBO-niveau, Elektrotechniek. - Minimaal 5 jaar relevante werkervaring bij een telecom bedrijf of ingenieursbureau. - Leidinggevende capaciteiten en ervaring met projectmanagement. - Communicatieve vaardigheden, zowel mondeling als schriftelijk. Commercieel inzicht, klantgerichte opstel ling en pragmatische i^^lling. De afdeling Geo-informatie Houdt zich bezig met het verzamelen van gegevens in het terrein en het verwerken van informatie in geautomatiseerde syste men. De afdeling beschikt daartoe over een groot aantal geografische informatiesyste men. De volgende activiteiten worden daar bij verricht: landmeetkundige berekeningen - kaartvervaardiging - bestandsopbouw - bestandsbeheer. Voor deze afdeling zoeken wij diverse HBO- ers voor de functie van (vacaturenummer 96026) Uw functie in hoofdlijnen: - Project(bege)leiding. - Algemene ondersteuning van het afdelingshoofd. - Vaktechnisch bijdragen aan diverse opdrachten binnen de afdeling. - Opdrachtbehandeling en voortgangs bewaking. - Op maat maken en opvolgen van offertes. - Acquisitie. Functie-eisen - Technische opleiding op HBO-niveau, bij voorkeur Geodesie. - Minimaal 5 jaar relevante werkervaring. - Kennis van en ervaring met GIS en/of CAD pakketten, maar oök Relationele Data bases. - Leidinggevende capaciteiten en ervaring met projectmanagement. - Communicatieve vaardigheden, zowel mondeling als schriftelijk. - Commercieel inzicht, klantgerichte opstel ling en pragmatische instelling. De afdeling Informatica Advies Levert hoogwaardige GIS-oplossingen en diensten. Kernactiviteiten betreffen ontwik kelen en ondersteunen van GIS-applicaties, ontwikkelen en verkopen van hard- en soft ware, programmeringen systeemanalyse, verzorgen van trainingen en detacheren van hooggekwalificeerde GIS-deskundigen. Met name door de multidisciplinaire opzet van de afdeling Informatica Advies kunnen we zeer succesvol opereren. Voor deze afdeling, en wel voor de activiteiten voor de olie- en gasindustrie op mondiaal niveau, zoeken wij diverse academici en HBO-ers voor de volgende functies (vacaturenummer: 96027) Uw functie in hoofdlijnen: - In teamverband ontwikkelen en onder houden van GIS-applicaties. - Ondersteunen van opdrachtgevers bij het implementeren en onderhouden van GIS- systemen. - Verzorgen van GIS en applicatiegerichte trainingen. - Uitbouwen van marketingactiviteiten, waaronder het leggen en verder uit bouwen van contacten met potentiële, resp. bestaande klanten. Functie-eisen: - Afgeronde opleiding op academisch of HBO-niveau in een aardwetenschappelijke richting, bijvoorbeeld geofysica, geologie, geodesie, fysische geografie of mijnbouw. - Minimaal 5 jaar relevante werkervaring in de olie- en gasindustrie. - Bekendheid en ervaring met ontwerpen en begeleiden bij de implementatie van technische informatiesystemen bij olie- en gasbedrijven. - Kennis van en ervaring met GIS, UNIX, SQL en C. - Ervaring met marketing van en opzetten en verzorgen van trainingen in voornoemde systemen. - Goede contactuele eigenschappen. (vacaturenummer; 96028) Uw functie in hoofdlijnen: - Geven van adviezen aan en onderhouden van contacten met opdrachtgevers op het brede terrein van activiteiten. - Inbrengen van specialistische kennis in projecten. - In voorkomende gevallen optreden als projectleider en in die zin verantwoorde lijk zijn voor een goede rapportage over de voortgang en de inhoudelijke kwaliteit van een project. - Acquisitie en uitbouwen van het werk terrein. Functie-eisen: - Technische opleiding op universitair of HBO-niveau informatica, aangevuld met een managementopleiding erVof -ervaring. - Minimaal 5 jaar relevante werkervaring in het vakgebied. - Kennis van en ervaring met vaktechnische automatisering, in het bijzonder met GIS. - Leidinggevende capaciteiten en ervaring met projectmanagement. - Communicatieve vaardigheden, zowel mondeling als schriftelijk. - Commercieel inzicht, klantgerichte opstel ling en pragmatische instelling. Informatie Voor nadere informatie kunt u telefonisch contact opnemen met de heer F. Simons, Personeelsadviseur, telefoon 070 317 07 00. Aanbod en perspectief: - Een uitdagende en afwisselende functie binnen een gezonde onderneming met een prettige en collegiale werksfeer. - Een pakket uitstekende arbeidsvoorwaar den. - Grote zelfstandigheid en ruimte voor eigen initiatief. Sollicitatie en procedure: Wij verzoeken u binnen 14 dagen na plaat sing van deze advertentie schriftelijk, met bijsluiting van uw CV en met vermelding van de functie en het betreffende vacature nummer op de envelop, te solliciteren bij Fugro Inpark B.V., t.a.v. de heer F. Simons, Personeelsadviseur, Postbus 3000, 2260 DA Leidschendam. Een assessment center kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Ingenieurs- en adviesbureau

(NGT) Geodesia | 1996 | | pagina 53