Cartograaf m/v 11 Handen (vac.nr. 96/6) De afdeling Cartografie Hydrografie is een dienstverlenende afdeling binnen de sector Waterkeringen en vervaardigt en beheert op basis van o.a. GBK.N, ToplOVector en Top50Vector digitale kaartprodukten. Voor dit doel beschikt de afdeling over een peilvlet, een iandmeetploeg en cartografen. Bij het uitvoeren van deze werkzaamheden wordt gebruik gemaakt van geautomatiseerde meet-, reken- en tekensystemen (o.a. DGPS, dgDIALOG Topografie, MOVE3 en Microstation). Het waterschap Zeeuwse Eilan den, een nieuw waterschap ge vestigd in Goes, zorgt met haar ongeveer 380 medewerkers voor degelijke waterkeringen, onderhoud en veiligheid van buitenwegen, een optimaal peilbeheer, een goede kwaliteit van het oppervlaktewater en zuivering van het afvalwater. De ambtelijke organisatie is op gebouwd uit vier sectoren (Waterkeringen, Waterbeheer, Wegen en Middelen) en een stafafdeling. Aan het hoofd van deze organisatie staat de secre taris. Functie-inhoud De cartograaf heeft o.m. de vol gende taken: - het verwerken van digitale terreinopnames tot digitale kaartbestanden en het op geauto matiseerde wijze vervaardigen van kaarten; - het bouwen en beheren van cartografische (referentie)bestanden t.b.v. de di verse toepassingen binnen de or ganisatie; - het op verzoek van de functio nele afdelingen leveren van cartografische producten; - het in voorkomende gevallen zelfstandig verrichten van terrein- metingen en uitzet- werkzaamheden met gebruikma king van onder andere een zelfre- gistrerende tachymeter en/of DGPS-apparatuur. Functie-eisen - een MBO-opleiding Landmeten dan wel een gelijkwaardige oplei ding (door een combinatie van opleiding en ervaring); - kennis van de toepassingen van de computer cartografie; - kennis en kunde van het vakge bied en affiniteit voor automatise ring; - ervaring en/of kennis met een of meerdere van bovenstaande re- ken- of tekenpakketten strekt tot aanbeveling; De standplaats is Goes. Algemeen Het salaris voor deze functie wordt bepaald aan de hand van opleiding, leeftijd en ervaring en bedraagt minimaal f2.778,- bruto per maand en maximaal f4.844,- bruto per maand. Het functie niveau wordt te zijner tijd in het kader van een functiewaardering nader vastgesteld. Informatie Voor nadere informatie over func tie 96/6 kunt u tijdens kantoor uren contact opnemen met het afdelingshoofd Cartografie fk Hydrografie, de heer ing. J.H. van Cranenburgh, tel. 0113-241333. Sollicitaties Schriftelijke sollicitaties binnen tien dagen na verschijning van dit blad richten aan: Waterschap Zeeuwse Eilanden, stafbureau Personeel 8. Organisatie, Postbus 114, 4460 AC in Goes, onder vermelding van het vacature nummer in de linkerbovenhoek van de enveloppe en de brief. 188 1996-4 NGT GEODESIA Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld en zal ook niet wor den gehonoreerd. n

(NGT) Geodesia | 1996 | | pagina 54