^van stee nis LANDMETERS BOUWMETROLOGIE 238 NGT GEODESIA Ingenieursbureau Van Steenis behoort tot de grote landmeetkundige bureaus in ons land. De ca. 80 mede werkers zijn werkzaam in de volgende gebieden: - digitale kaartvervaardiging - uitvoeren en toepassen van bijhoudingsmetingen - conversie van analoge kaarten naar digitale bestanden - combinatie van geometrische en administratieve infor matie - deformatiemetingen - complete maatvoering voor de wegen- en utiliteits bouw Karakteristiek voor Van Steenis is de hoge precisie en betrouwbaarheid in de uitvoering van projecten, van groot tot klein. Er wordt snel en efficiënt gewerkt met een vanzelfsprekende flexibele opstelling. In verband met de sterke toename van werkzaamheden zoeken wij Het accent van de werkzaamheden ligt op de uitvoering en controle van de complete maatvoering in de utiliteits- en woningbouw. Dit betreft zowel de hoofdmaatvoering als de meer complexe detaillering. Kandidaten dienen zelfstandig en in team-verband met de aannemer-opdrachtgever te kunnen werken. Het gevraagde opleidingsniveau is M.B.O.-landmeten of weg- en waterbouw. Voorts is kennis en ervaring in het gebruik van landmeetkundige apparatuur gewenst. Belangstellenden wordt verzocht binnen veertien dagen schriftelijk te reageren bij: Ingenieursbureau Van Steenis B.V., t.a.v. Ir. J. B. Ebbinge, directeur. Postbus 179, 3990 DD Houten. Voor meer informatie kunt u bellen met de heer A. E. Jongeling, projectleider, telefoon (030) 63 95 611. Ingenieursbureau Van Steenis B.V. is een werkmaatschappij van Tauw Civiel en Bouw B.V. Bij Tauw Civiel en Bouw werken ca. 350 medewerkers. Tauw Civiel en Bouw is een werkmaatschappij van de Tauw Groep, waaronder ook Tauw Milieu B.V., Intron B.V. en Nagt- glas Versteeg Holding B.V. ressorteren. De totale Tauw Groep telt ca. 1200 medewerkers.

(NGT) Geodesia | 1996 | | pagina 52