Senior adviseur op academisch niveau voor het ontwikkelen en afzetten van nieuwe produkten voor de geodesie v/m Directoraat-Generaal Rijkswaterstaat 1996-5 NGT GEODESIA Rijkswaterstaat, een onderdeel van het Ministerie van Verkeer en Waterstaat, vervult een cruciale rol ten aanzien van de (hoofd)infrastructuur van Nederland. Teruggebracht tot de essentie kent hij vier kerntaken: bescherming tegen over stromingen, de zorg voor rijkswegen en rijkswateren, duurzame en bruikbare watersystemen en verkeersveiligheid. Rijkswaterstaat luistert daarbij goed naar de maatschappij, aangezien deze niet alleen opdrachtgever, maar ook kritisch toeschouwer en gebruiker is. De organi satie moet daarom haar bijdragen leveren in goede balans tussen sociaal-economi sche belangen en de eisen die veiligheid en milieu aan de inrichting van Nederland stellen. Van medewerkers wordt dan ook verwacht dat zij met een open oog voor de omgeving en oplos singsgericht werken. Technisch vernuft gaat hierbij hand in hand met het creëren van maatschappelijk draagvlak. De kern van de organisatie bestaat uit 10 regiona le directies, die technisch en wetenschap pelijk worden ondersteund door 6 specialistische diensten. Een van die specialistische diensten is de Meetkun dige Dienst Rijkswaterstaat (MD). Hier leveren circa 450 medewerkers een uitgebreid assortiment aan geo-informa- tie, geo-informatica, informatie-techno logie, kennis en adviezen. Momenteel vindt er een cultuuromslag plaats naar een produktgeoriënteerde organisatie, waar men zich sterk maakt voor een kostenbewuste, klantgerichte en zakelijke werkwijze. U komt te werken bij de afdeling Advies Onderzoek Plaatsbepaling (GAP) van de Hoofdafdeling Geo- Advisering. Deze afdeling richt zich op advisering en onderzoek op het gebied van de mathematische en fysische geodesie. Zij ondersteunt interne en externe klanten op het gebied van (3d-) plaatsbepaling en de hierbij voorkomende systemen, technieken en toepassingen, onder steunt de beleidsvoorbereiding inzake radioplaatsbepaling en voert onder zoek uit naar meettechnieken en naar de bodembeweging in Nederland. Uw standplaats is Delft. Taken Ontwikkelen van nieuwe produk ten uitzetten van nieuwe produkten binnen de Verkeer en Waterstaat organisatie leveren van een optimale bijdrage aan de efficiency en effectivi teit van Rijkswaterstaat, in samen werking met de andere afdelingen van de hoofdafdeling leiding geven aan zowel grote als kleine adviesprojecten en projecten in de produktontwikke- lings- en onderzoekssfeer bijdragen aan meer algemene MD-brede projec ten (organisatie, bedrijfsvoering, kwali teitszorg) en aan de beleidsvorming van de Meetkundige Dienst plaats vervangend afdelingshoofd. Eisen Academisch werk- en denkniveau, met een sterke voorkeur voor geodesie (radio)plaatsbepaling als achtergrond, zowel in de praktijk als in de innovatie ve sfeer minimaal 5 jaar ervaring in en aantoonbare kennis van de geodeti sche wereld, zowel qua (wetenschap pelijke) inhoud als qua organisatie klantgerichte zakelijke en resultaat gerichte instelling creativiteit initia tor affiniteit met bedrijfsvoering, kwaliteitszorg, en management en beleid uitstekende contactuele vaar digheden goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid in zowel de Nederlandse als de Engelse taal ervaring met het schrijven van voorstellen, rapporten en beleids notities kennis van het functioneren van de overheid in het algemeen en Rijkswaterstaat in het bijzonder. Salaris Uw salaris bedraagt maximaal f 7.996,- bruto per maand (schaal 12 BBRA '84), exclusief 8% vakantiegeld. Belangstelling? Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer ir. M. Hofman, hoofd van de Advies- Onderzoeksafdeling Plaatsbepaling, telefoon (015) 269 13 86. Uw schriftelijke sollicitatie met motiva tie kunt u, onder vermelding van vacaturenummer 960822/G, binnen twee weken richten aan mevrouw G. Bource, stafafdeling Personeels zaken, postbus 5023, 2600 GA Delft. Het ministerie wil meer vrouwen, gehandicapten en leden van etnische minderheden in dienst nemen. Bij gelijke geschiktheid genieten zij de voorkeur. Er zijn mogelijkheden voor kinderopvang. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Ministerie van Verkeer en Waterstaat 240

(NGT) Geodesia | 1996 | | pagina 54