A COÖRDINATOR BUITENDIENST (V/M) (voor 38 uur per week) Emmen, ruimte voor groei 289 Emmen is een open, groene stad, bekend om z'n Noorder Dierenpark, z'n moderne stedebouwkundige opzet, z'n natuurrijke omgeving en z'n aantrekkelijke woon klimaat. Een contrastrijke combinatie van landelijke rust, ruimte en stedelijke dynamiek. Emmen heeft 95.000 inwoners, is de grootste stad van Drenthe en is de maatschappelijke en economische spil van een grote regio, waar meer dan een kwart miljoen mensen wonen. Emmen biedt hen dé voorzieningen op het gebied van onderwijs, cultuur, zakelijke dienst verlening, recreatie en gezondheidszorg. Wanneer Emmen, zoals voorgesteld, in 1998 samengaat met de gemeente Schoonebeek en de kern Veenoord, komt het inwonertal op 103.000 en het grond gebied op 346 km2. Emmen telt nu zo'n 4000 bedrijven, die aan meer dan 33.000 mensen werk bieden. Het vestigingsklimaat zal binnen kort een sterke impuls krijgen door de verdubbeling van de N37 (E233), straks de snelste vierbaansverbinding tussen de Randstad en de Noordduitse havensteden. Om z'n positie (groeikern, Vinex) en verzorgingsfunctie verder te versterken heeft Emmen ambitieuze plannen voor de komende jaren, met als doel een forse groei van de werkgelegenheid en het inwonertal te realiseren. Hierbij horen plannen voor hoogwaardige voorzieningen in de stad, nieuwe woonwijken en bedrijfsterreinen en Rotterdam een verdere versterking van de veelbelovende recreatiesector. Emmen heeft en geeft ruimte voor groei. Algemene informatie: De afdeling Landmeten en Kartografie verstrekt vastgoedinformatie uit onder meer het gemeentekadaster en de Basiskaart Emmen, verzorgt de landmeet kundige activiteiten bij het realiseren van bestemmingsplannen en grond- transacties en voert in- en externe opdrachten uit. De afdeling bestaat uit 12 formatieplaatsen Onlangs is besloten om de organisatie van de afdeling aan te passen. Als gevolg hiervan vraagt de bij de afdeling Landmeten en Kartografie van de productgroep Stadsontwikkeling een Belangrijkste taken en verantwoordelijkheden planning en coördinatie van landmeetkundige werkzaamheden verantwoordelijkheid voor de verwerking van landmeetkundige opdrachten aansturing van de landmeters in de buitendienst beheer van geodetische grondslaggegevens bewaking van de bijhouding van de BasisKaart Emmen uitvoering samenwerkingsovereenkomst met Kadaster Drenthe onderhouden van in- en externe contacten Functie-eisen - HBO-geodesie - ruime buitendienstervaring - uitstekende contactuele en sociale vaardigheden - een goed ontwikkeld coördinerend vermogen Salaris-indicatie Afhankelijk van opleiding en ervaring bedraagt het salaris maximaal f. 5.515,— bruto per maand (funktieschaal 9). De functie moet nog beschreven en definitief gewaardeerd worden. Inlichtingen Nadere informatie kan worden ingewonnen bij de heer P. Zuijdendorp, hoofd van de afdeling LEK, tel. (0591) 68 54 70 (bij afwezigheid de heer J.B. Koers, tel. (0591) 68 54 71). Sollicitaties Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad sturen naar de gemeente Emmen, directeur van de Productgroep Stadsontwikkeling, de heer A. Huizing, t.a.v. de afdeling P&O gebouw C, Postbus 30001, 7800 RA Emmen, onder vermelding van vacaturenummer 96.12. Positieve actie De gemeente Emmen voert in haar personeelsbeleid positieve actie voor vrouwen, etnische groepen en gehandicapten. Zij krijgen, als ze voldoen aan de gestelde functie-eisen, de voorkeur bij de selectieprocedure en worden daarom uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Verder beschikt de gemeente Emmen over mogelijkheden voor kinderopvang.

(NGT) Geodesia | 1996 | | pagina 51