Hoofd Landmeten v/m i i Tf 's-Hertogenbosch 292 1996-6 NGT GEODESIA Stadsbedrijven Wij zoeken kandidaten voor de functie van De functie - Dagelijks leiding geven aan twaalf mede werkers van bureau Landmeten; - ontwikkelen van een strategisch- inhoudelijke visie op het beleidsterrein van het bureau en het vertalen van deze visie in operationele doelen en acties; - mede vormgeven van het beleid van de afde ling; - sturen van de produktie van het bureau, zo wel kwalitatief als kwantitatief; - prioriteiten stellen, planning en voortgangs bewaking van de werkzaamheden van het bureau; - noodzakelijke afstemming met andere bu reaus, zowel op inhoud als op procedures en werkafspraken; - vervullen van de voortrekkersrol bij de tot standkoming van belangrijke inhoudelijke produkten; - scheppen van voorwaarden voor het optimaal en professioneel kunnen functioneren van medewerkers (inclusief ARBO); - uitvoeren middelenbeleid voor het bureau (personeel, informatie, organisatie, financiën, automatisering, communicatie). Het bureau Het Ingenieursbureau Openbare Werken, een onderdeel van Stadsbedrijven, heeft als taak het op bedrijfsmatige wijze voorbereiden en uitvoeren van werken in het openbaar gebied. Onderdeel daarvan is het bureau Landmeten. Naast meer reguliere taken (Grootschalige Ba- siskaart, kadastrale registratie, de landmeet kundige begeleiding van uitbreidingsplannen) heeft het bureau een belangrijke taak op het gebied van vastgoedregistratie. Het gaat hierbij om het bijdragen in de ontwik keling van de opzet van een gemeentebreed GIS systeem, waaronder de implementatie van een geometrisch basisbestand (objectgerichte GBKN) en een geografisch kadastraal beheer systeem. Daarnaast gaat het om het mede ontwikkelen en vormgeven van het gemeentelijk Vastgoed loket 2000, waaronder de opzet van een kada strale balie nieuwe stijl. Een en ander gebeurt in nauw overleg met het Kadaster, Informatie management en overige betrokkenen binnen en buiten de sector. Wat wij vragen - HTS Civiele Techniek/landmeetkunde of TU Geodesie, aangevuld met relevante cursussen op het gebied van vastgoedregistratie/GIS; - een duidelijke visie op vastgoed(registratie) en bekendheid met de relevante ontwikkelin gen op dit terrein; - meerdere jaren leidinggevende ervaring in een vergelijkbare functie; - vermogen om gepaste afstand van de dage lijkse gang van zaken te houden; - goede sociale vaardigheden, klantgericht denken en oog voor de kwaliteit van de te maken produkten; - relativeringsvermogen; - externe oriëntatie. Wat wij bieden - Een salaris dat afhankelijk van leeftijd, oplei ding en ervaring maximaal 7.082,- bruto per maand bedraagt (niveau 11bij een 38- urige werkweek. Voor zeer goede kandidaten is een uitloop tot 8.072,- (niveau 12) mo gelijk; - opleidingsfaciliteiten; - mogelijkheden voor kinderopvang. Bijzonderheden Het niveau van de functie moet nog middels functieclassificatie worden vastgesteld. De plaats van het onderdeel Landmeten binnen de organisatie vormt op termijn onderwerp van discussie. Het hoofd Landmeten wordt uiter aard hierbij betrokken. Informatie Inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij P.W.M. van Roosmalen, ad junct-directeur Stadsbedrijven, bereikbaar on der nummer (073) 61 59647. Sollicitatie Belangstellenden kunnen hun schriftelijke sollicitatie binnen veertien dagen na het verschijnen van deze advertentie, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop, zenden aan: ir. H.J.M. Bekker directeur Stadsbedrijven Postbus 12345 5200 GZ 's-Hertogenbosch. De stad 's-Hertogenbosch met zijn 125.000 inwoners de hoofdstad van Noord-Brabant, reali seert omvangrijke in vesteringen. Deze on derstrepen de economi sche vitaliteit van een stad die zich met haar stedelijke cultuur ont wikkelt tot een ontmoe- tingsstad bij uitstek. Een stad die kwalitatief blijft groeien door bij voorbeeld een ingrij pende verandering van het station en omge ving, een uniek vrij etijdscentrum, of door een vernieuwde vorm geving van de openbare ruimte en een eigen tijds handhavingsbe leid. De organisatie De gemeentelijke orga nisatie werkt met haar 1.200 medewerkers, verdeeld over vijf secto ren, aan een continue verbetering van de dienstverlening aan burgers, bedrijven en bestuur. Streven naar eenvoud, minder papier en heldere uitingsvor men, accentueren de openheid, klantgericht heid en slagvaardigheid van de organisatie, zo wel naar binnen als naar buiten. Vacaturenummer: SB9608

(NGT) Geodesia | 1996 | | pagina 54