Boeiend werkterrein voor landmeetkundigen m/v die klantgericht en accuraat te werk gaan X NS Infra Services 343 NGT GEODESIA Een goed produkt neerzetten in een groeiende werkzaamheden die nodig de werkplek vervult u een vervoersmarkt, waarbij kwaliteit, service en zijn om metingen te verwer belangrijke rol. We kunnen zorg voor de klant voorop staan. Dat is het doel ken tot eindprodukten. u ook inzetten op het van de Nederlandse Spoorwegen. Onze kerntaak Daarnaast bestaan uw werk Rekencentrum; in principe is spoorvervoer. Maar ook op andere markten zaamheden voor een groot om uw functioneren in de zijn de zelfstandige NS-bedrijven actief. Elk met deel uit tracéberekeningen Buitendienst verder uit te een eigen specialisme, met medewerkers die van spoorassen. We kunnen diepen. daar op een professionele manier invulling aan u ook inzetten in de land geven. Zakelijk en ondernemend. meetkundige buitendienst; MBO-niveau. Deze functie bij in principe om uw functio de Buitendienst vraagt om Een van de zelfstandige neren op het Rekencentrum een grote mate van zelf NS-bedrijven is Geodesie verder uit te diepen. standigheid en gevoel voor Infradocumentatie. Deze accuratesse. U hebt een MBO- verzorgt op commerciële HBO-niveau. Deze functie bij opleiding Landmeten en u basis de opname, bewerking het Rekencentrum vraagt voelt zich aangetrokken en opslag van geodetische om grote affiniteit met ge door deze dynamische job in gegevens. Bovendien is ze automatiseerde verwerkings onze buitendienst. Een hoge haar klanten van dienst met processen en gevoel voor mate van flexibiliteit en geodetische informatie, pro- kwaliteit en presentatie van stressbestendigheid is een dukten en diensten. De afde produkten. U hebt een HBO- vereiste. Bovendien zijn een ling Landmeten maakt deel opleiding Landmeetkunde goed civiel-technisch inzicht uit van Geodesie Infra en een uitgesproken belang plus uitstekende contactuele documentatie. Ze speelt een stelling voor rekenkundige en leidinggevende eigen belangrijke rol in de vast processen. Verder bent u schappen gewenst. U functio stelling van spoortracé's en flexibel en accuraat, hebt u neert prima in teamverband. de maatvoering van spoor- een goed civiel-technisch nieuwbouw en spoorvernieu- inzicht en uitstekende con Interesse? Voor meer informa wing met de daaraan gerela tactuele en leidinggevende tie over deze functies kunt u teerde infrastructuur als eigenschappen. contact opnemen met de bruggen, viaducten en heer ing. C.J. van Hamersveld, perrons. Als beheerder van Medewerker Buitendienst. telefoon 030-2354705 (werk) het systeem Permanente In deze veelzijdige functie of na 19.00 uur 030-2281295 Vastlegging Spoorgeometrie verricht u situatiemetingen (privé). Uw schriftelijke solli is de afdeling het aanspreek en maatvoering in het citatie kunt u binnen 14 dagen punt van de Nederlandse terrein, meestal voor grote richten aan mevrouw Y. van Spoorwegen voor wat betreft infrastructurele werken Reenen, NS Geodesie de huidige spoorligging van (Rail 21) in de Randstad. Infradocumentatie, postbus het NS-net. Daarnaast geeft u leiding 2025, 3500 HA Utrecht. Wij aan twee meetassistenten. U rekenen op reacties van man Medewerker Rekencentrum. maakt gebruik van moderne nen en vrouwen. Een medisch, In deze afwisselende functie elektronische apparatuur en psychologisch en anteceden hebt u direct contact met een dienstauto. In de vorm tenonderzoek maakt deel uit klanten. U verricht allerlei geving van de veiligheid op van de selectieprocedure.

(NGT) Geodesia | 1996 | | pagina 53