Medewerker landmeten en vastgoedinformatie m/v r Goed voor elkaar. Emmeloord. emmeloord en de groendorpen gemeente noordoostpolder 400 1996-9 NGT GEO DES IA De gemeente Noordoostpolder is met ruim 60.000 hectare de grootste landgemeente in Nederland. De ruim 40.000 inwoners werken en wonen in een gemeente, die groeit en bloeit en waar het voorzieningenniveau zich op een hoog peil bevindt. 15.000 Arbeidsplaatsen, 3.000 hectare bos. vele (water)recreatiegebieden en prima faciliteiten voor wonen, onderwijs, gezond heidszorg, sport en winkelen geven onze jonge gemeente (ruim 30 jaar) een aantrek kelijk karakter. Rustig, natuurlijk en toch dynamisch. Op 75 kilometer van de Randstad, gelegen aan de snelweg A6/A50, zijn files ons onbekend. In plaats van 13 hoog bieden de centrumplaats Emmeloord en de 10 groen- dorpen vrije woonkavels of bestaande koop/ huur woningen tegen scherpe prijzen. De gemeentelijke bestuursdienst is verdeeld in 3 sectoren: Financiën en Economische Zaken, Grondgebied en Inwoners. Er werken ruim 300 medewerkers. Het gemeentebestuur van Noordoostpolder roept sollicitanten op voor de functie van voor 38 uur per week bij het bureau landmeten en kartografie van de afdeling weg- en waterbouw c.a. De afdeling: De afdeling weg- en waterbouw c.a. valt onder de sector grondgebied en bestaat uit de bureaus nieuwe werken en verkeer, landmeten c.a. en beheer, onderhoud en reiniging. Het bureau landmeten c.a. houdt zich o.a. bezig met de landmeetkundige ondersteuning bij de uitvoering van werken, bijhouding van de digitale GBKN en het leveren van vastgoed informatie. Er zijn 5 personen werkzaam. Functie-informatie: de te benoemen functionaris zal onder meer belast worden met: - het zelfstandig voorbereiden, uitvoeren en afwerken van kadastrale en GBKN metingen; - het oplossen van grensgeschillen: - het uitzetten en aanwijzen van eigendomsgrenzen aan kopers en kadaster; - alle landmeetkundige werkzaamheden met betrekking tot het uitzetten van woningen en civiele werken: - het samenstellen van digitale bestanden: - vervaardigen van tekeningen; - verstrekken van landmeetkundige en kadastrale informatie. Functie-eisen: - landmeetkundige opleiding op MBO-niveau; - goede contactuele vaardigheden: - ruime ervaring om de werkzaamheden zelfstandig te kunnen uitvoeren: - ervaring met geautomatiseerde meetsystemen: - kennis van geautomatiseerde tekensystemen; - goed in teamverband kunnen werken. Salariëring: Afhankelijk van opleiding en ervaring bedraagt het bruto salaris maximaal f 4.003,-- per maand bij een volledige betrekking (functieschaal 6). Inlichtingen: Nadere informatie over deze functie kan worden verkregen bij het hoofd bureau landmeten c.a.. de heer H. Boersma. tel. (0527) 63 34 54 (doorkiesnummer kantoor). Bijzonderheden: De gemeente neemt deel aan bedrijfsgerichte kinderopvang. Personen van allochtone afkomst worden, indien zij menen te kunnen voldoen aan de in de advertentie gestelde eisen, nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Indien de functie u aanspreekt en u voldoet aan de functie-eisen, dan nodigen wij u graag uit te solliciteren. Sollicitaties dienen, onder vermelding van vacaturenummer 10, voor 28 september 1996 in het bezit te zijn van het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Noordoostpolder, Postbus 155.8300 AD Emmeloord. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

(NGT) Geodesia | 1996 | | pagina 58