senior medewerk ,996.10 ngtgeodesia 426 Almere is de toekomst. Twintig jaar jong en nu al een van de tivintig grootste gemeenten in Nederland. Een dynamische groeistad, op weg naar 180.000 inwoners in 2005. Ruim, groen en ivaterrijk, met veel aan trekkelijke mogelijkheden voor wonen, werken en recreatie. De gemeente Almere voert een modem personeelsbeleid, waarin flexibiliteit, loopbaanbeleid en mobiliteitsbevordering centraal staan. De gemeente Almere biedt u bij uitstek kansen om aan uw verdere ontwikke ling te werken. Uiteraard hebben wij een uitstekend pakket arbeidsvoorwaarden met moge lijkheid tot kinderopvang en deeltijd arbeid. Werken in Almere is werken aan de toekomst. Algemene informatie: Binnen de gemeentelijke organisatie is de dienst Ruimtelijke Ordening, Volks huisvesting en Milieu belast met de ste delijke ontwikkeling en het dynamisch stedelijk beheer. De belangrijkste beleids velden betreffen: de ruimtelijke ordening, verkeer en vervoer, volkshuisvesting, vastgoedinformatie, bouw- en woning toezicht en milieu. De dienst wordt ge kenmerkt door een dynamische werk omgeving, waarin ca. 170 medewerkers in vijf lijnafdelingen en de staf-afdeling bedrijfsvoering participeren. Bij de dienst ruimtelijke ordening, volkshuisvesting en n vac.nr. R.96-72-GEO, voor 38 uur per week De afdeling vastgoedinformatie, waar 30 mensen werkzaam zijn, vervult een centrale rol op het gebied van vastgoedinformatie binnen de gemeente met betrekking tot beleid en is leverancier distributeur op dit terrein. Is tevens verantwoordelijk voor het bijhou den van de grootschalige en kleinschalige topografie, het gemeentekadaster, grafische vormgeving en alle landmeet-kundige activiteiten. Reeds vanaf 1984 wordt door de afdeling de grootschalige topografie van Almere bijgehouden in een object gestructureerd digitaal bestand. De afdeling bestaat uit 4 bureaus: kartografic grafische vormgeving, landmeten, vastgoedverwerking en systeembeheer ontwikkeling. Het bureau kartografic en grafische vormgeving is verantwoordelijk voor het opbouwen, controleren en actualiseren van de kleinschalige basisbestanden die ten grondslag liggen aan de digitale kaart verzamelingen van de gemeente. Het bureau is aanspreekpunt voor het vervaardigen van thema- kaarten en het verstrekken van een scala aan informa tie die uit deze bijhouding voortvloeien. Tevens is het bureau verantwoordelijk voor de grafische vormgeving binnen de gemeente (DTP). Informatie over de functie: Planning en coördinatie coördineert de (geautomatiseerde) activiteiten met betrekking tot kartografie en DTP; plant in overleg met aanvrager of opdrachtgever werkzaamheden in; ondersteunt medewerkers bij het oplossen van werk inhoudelijke problemen; vervult een klankbordfunctie wat betreft de werk inhoud; controleert diverse GIS producties; maakt planningen voor een zo efficiënt mogelijk apparatuurgebruik; adviseert opdrachtgevers over de mogelijkheden omtrent GIS-vraagstukken;

(NGT) Geodesia | 1996 | | pagina 28