landmeetkundig medewerker m/v Wordt de nieuwe gemeente Gemert-Bakel een mijlpaal in uw carrière NGT GEODESIA 1996-12 Als gevolg van gemeentelijke herindeling zal per I januari 1997 de nieuwe gemeente Gemert-Bakel ontstaan. Deze gemeente zal ongeveer 26.500 inwoners gaan tellen op een grondgebied van ruim 12.000 hectare. Op dit moment wordt gezocht naar een full-time ■4 Taak: De uit te voeren werkzaamheden worden voor het grootste gedeelte in de buitendienst verricht. De landmeetkundig medewerker dient in staat te zijn om met behulp van veelal geautomatiseerde bestanden de eigen meetopdrachten voor te bereiden. De landmeetkundig medewerker moet, ten behoeve van grootschalig kaartmateriaal, grondtransacties, revisietekeningen en waterpassingen, in staat zijn alle voorkomende landmeetkundige metingen, zowel traditioneel als geautomatiseerd, te verrichten. Tot de taak behoren verder landmeetkundig teken- en rekenwerk; uitzetten (o.a. wegen en bouwblokken); inmeten, kadastrale grenzen aanwijzen en het verrichten van hoogtemetingen. De buitenwerkzaamheden worden uitgevoerd samen met een meet-assistent. Eveneens tot de taak behoren het leveren van een bijdrage aan het beheer van het gemeentelijk vastgoedsysteem en zorgdragen voor de vastlegging en archivering van gegevens. Functie-eisen: Voor deze functie wordt een MBO-opleiding landmeetkunde gevraagd in combinatie met een ruime praktische ervaring. De te benoemen kan didaat zal bovendien moeten beschikken over goede contactuele eigenschappen en het vermogen zowel zelfstandig als in teamverband te werken. Accuratesse is een absolute voorwaarde. Onze gedachten gaan uit naar een kandidaat met ervaring in de buitendienst gecombi neerd met kennis en ervaring van automatisering om de aan de functie verbonden binnendienst activiteiten goed te kunnen uitvoeren. Erva ring met Cadsysteem is vereist. MicroStation 5.0 is daarbij een pré. Salariëring: zal plaatsvinden afhankelijk van opleiding en ervaring. Het (voorlopig) voor deze functie vastgestelde salarisniveau is maximaal schaal 8 (van f 3.636,- tot f 4.882,-, gebaseerd op een 36-urige werkweek). Functie waardering zal te zijner tijd het definitieve salarisniveau bepalen. Informatie: Nadere informatie omtrent deze functie kan worden ingewonnen bij het hoofd van de afdeling Openbare Werken, mevrouw ing. N. van Waart, bereikbaar onder telefoonnummer (0492) 37 85 04. Solliciteren: kunt u doen door uw sollicitatiebrief -waarin opgenomen een uitvoeri ge beschrijving van uw werkervaring- binnen twee weken na het ver schijnen van deze advertentie te sturen aan het gemeentebestuur, t.a.v. het hoofd Personeel en Organisatie, Postbus 10.000, 5420 DAGemert. 559

(NGT) Geodesia | 1996 | | pagina 53