AU h Medewerker landmeten (m/v) A ^^7 Woerden ligt centraal in Nederland aan de rand van het groene hart. De gemeente heeft haar bijna 37.000 inwoners veel te bieden: goede woonmogelijkheden, een monumentale binnenstad, recreatieve voorzieningen en een hoog voorzieningenniveau. De gemeentelijke organisatie is opgebouwd uit de vier diensten Openbare werken, Welzijnszaken, Financiën, Informatie Personeel en Organisatie alsmede een stafafdeling Bestuursondersteuning. Bij de gemeente werken ongeveer 240 mensen. Bij de dienst Openbare Werken, afdeling Stadsontwikkeling, bureau Grondzaken, is binnenkort vacant de functie van voor een volledige werkweek. De functie zal vooralsnog tijdelijk worden ingevuld tot 1 januari 1999. De functie De aan te stellen medewerk(st)er - wordt belast met landmeetkundige werkzaamheden voor de gehele dienst - is verantwoordelijk voor het door de gemeente te verstrekken en te vervaardigen kaartmateriaal zowel analoog als digitaal - verricht overige op het bureau voorkomende werkzaamheden. Wie zoeken wij De geschikte kandidaat heeft een relevante opleiding op HBO niveau. Daarnaast beschikt de juiste kandidaat over - bij voorkeur buitendienstervaring - ervaring met ARC/INFO, landmeetkundige module - goede contactuele vaardigheden - de bereidheid tot het volgen van opleidingen m.b.t. het vakgebied - rijbewijs B en een eigen auto. Wat wij bieden Afhankelijk van leeftijd en ervaring wordt voor deze functie een salaris geboden in schaal 7 of 8 (max. 4.365,- resp. 4.943,- bruto per maand) Nadere informatie kan worden ingewonnen bij de heer J. Zwaneveld, chef afdeling Stadsontwikkeling telefoon 0348-428330. De gemeentelijke organisatie streeft ernaar een afspiegeling te zijn van de samenleving. Aan groepen die verhoudingsgewijs in onze organisatie zijn ondervertegenwoordigd wordt bij gelijke geschiktheid de voorkeur gegeven. Uw sollicitatiebrief kunt u binnen 10 dagen na verschijning van dit blad richten aan het College van burgemeester en wethouders van Woerden, Postbus 45, 3440 AA Woerden. 561 NGT GEODES1A 1996-12 gemeente WOERDEN

(NGT) Geodesia | 1996 | | pagina 55