landmeetkundige Langedijk is een aantrekkelijke woon- en iverkgemeente van bijna 23.000 inwoners nabij Alkmaar, met de randstad binnen één uur bereikbaar. Langedijk heeft goede voorzieningen op het gebied van onderwijs, sport, cultuur en recreatie en ligt in de nabijheid van duinen en strand. Langedijk heeft de gemeentelijke organisatie opgebouwd volgens het sectorenmodel, bestaande uit drie sectoren en drie service functies. De servicefuncties vallen rechstreeks onder de gemeente secretaris. Langedijk wil de instroom van vrouwen, leden van etnische bevolkingsgroepen en personen die vallen onder de werking van de Wet Arbeid Gehandicapte Werknemers bevorderen en nodigt hen daarom nadrukkelijk uit te sollicteren. Bij gelijkwaardige kzvaliteit zullen leden van genoemde groepen de voorkeur genieten. afdeling Civiel Technische Werken is de functie vacant van voor 18 uur per week (vacaturenummer 01.22.13). Functie: het verrichten van alle voorkomende landmeetkundige werkzaamheden, inclusief toezicht op eventuele uitvoe ring door derden dienaangaande; bijhouden van de digitale grootschalige basiskaart Langedijk, alsmede de grootschalige basiskaart Nederland; bijhouden gemeentelijke kadastrale gegevens; overige op het vakgebied voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen: landmeetkundige opleiding op H.B.O.-niveau; ervaring met geautomatiseerd verwerken van landmeet kundige gegevens; goede mondelinge, schriftelijke en contactuele eigenschap pen. Wij bieden u: afhankelijk van opleiding en ervaring een salaris van maximaal 5.607,- bruto per maand (niveau 9), bij een vol ledig dienstverband. de gemeentelijke rechtspositieregelingen. Informatie en sollicitatie: Heeft u belangstelling voor de functie en wilt u meer informatie, neemt u dan contact op met de heer O. Been, hoofd afdeling CTW, telefoon nummer 0226-310100 (privé 072-5642619). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 1 januari 1997 richten aan het college van burgemeester en wethouders van Langedijk, Postbus 15, 1723 ZG Noord-Scharwoude, onder vermelding van het vacaturenummer. V 562 1996-12 NGT GEODESIA Amsterdam GEMEENTE -4

(NGT) Geodesia | 1996 | | pagina 56