Medewerker Mariene Geodesie De Marine. Helemaal zo gek nog niet. De Dienst der Hydrografie van de Koninklijke Marine, gevestigd in Den Haag, is op weg naar een digitale toekomst. Deze dienst verwerkt verzamelde gegevens tot papieren en digitale zeekaarten, kaarten voor kust- en binnenwateren en aanvullende nautische publicaties. Daarnaast adviseert en ondersteunt de dienst op nautisch-cartografisch, hydrografisch en marien-geodetisch gebied. Wij zoeken een onderne mende hbo'er (v/m) die inhoud gaat geven aan de functie van Taken Vereist Geboden U opereert binnen de taakgroep 'geodesie en getijden'. Deze groep bestaat uit vier medewerkers en werkt nauw samen met de automatiseringsmedewerkers van de dienst. U onderzoekt toepassings mogelijkheden van ontwikkelde methoden op het gebied van plaatsbepaling en getijden. Daarbij hoort zowel de organisatie als de uitvoering van praktijkgerichte activiteiten, waaronder het opstellen en onderhouden van ontwikkelde methodieken, het structureren, programmeren en testen van toe passingen en het samenstellen en onderhouden van documentatie. Verder houdt u toezicht op een consistent gebruik van plaatsbepalingsapparatuur. Hiertoe worden onder meer richtlijnen opgesteld voor het gebruik van de apparatuur en de programmatuur. Een afgeronde hbo-opleiding (Hydrografie/Landmeetkunde) en kennis van plaatsbepaling, getijden en automatisering. Hieraan voegt u kennis en/of ervaring op het gebied van geodesie toe. Een functie binnen de veelzijdige Marine-organisatie, die op het operationele vlak en uit theoretisch oogpunt uitermate boeiend is. Het bruto jaarsalaris bedraagt, afhankelijk van uw kennis en ervaring, maximaal circa f 79.000,- (schaal 10 BBAD), inclusief 8% vakantietoeslag. Verder mag u rekenen op minimaal 23 vakantiedagen plus 12 ADV-dagen per jaar. Om binnen het vakgebied up-to-date te blijven staat u een uitgebreid pakket studiefaciliteiten ter beschikking. Reacties Meer informatie over de functie en de organisatie kunt u inwinnen bij de Coördinator Mariene Geodesie, de heer ir. S. Pulles, (070) 316 28 26 of 316 28 10. Bij de heer W. van Sprundel kunt u terecht met vragen over de sollicitatieprocedure, (070) 316 31 59. In het kader van het emancipatiebeleid streeft de Koninklijke Marine naar het in dienst nemen van meer vrouwen. Ook geïnteresseerden met een etnische achtergrond en gehandicapten worden na drukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Uw sollicitatiebrief met c.v. kunt u binnen 14 dagen sturen naar: de Bevelhebber der Zeestrijdkrachten, Stafafdeling Burgerpersoneel, t.a.v. de heer W. van Sprundel, postbus 20702, 2500 ES Den Haag. i K burgerpersoneel

(NGT) Geodesia | 1997 | | pagina 3