landmeetkundige (m/v) GEMEENTE BARNEVELD Barneveld is een centraal gelegen gemeente op de Veluwe en in de Gelderse Vallei met veel bedrijvigheid en uitgebrei de uitstekende voorzieningen. Er zijn veelzijdige mogelijkheden voor wonen, werken en ontspanning. De gemeente heeft ongeveer 46.000 inwoners. De gemeente heeft negen kernen en een uitgestrekt buitengebied, de oppervlakte bedraagt ca 17.500 hectare. Sinds januari 1993 werkt de gemeentelijke organisatie volgens het sectorenmodel. Naast de bestuurssector, met de gemeentesecretaris als directeur, zijn de sectoren VROM, Openbare Werken en Welzijn en Burgerij gevormd. De sector VROM (Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu) bestaat uit een ondersteunende eenheid en vijf afdelingen: Grondzaken, Ruimtelijke Ordening, Bouwzaken Nieuwe Werken en Milieu. De afdeling Grondzaken bestaat uit 12 formatieplaatsen. In verband met het bereiken van de VUT-gerechtigde leeftijd van één der medewerkers wordt gevraagd een voor de buitendienst Algemene informatie De afdeling omvat de taakvelden landmeten, kadaster, vastgoed en het gemeentelijk grondbedrijf. Functie informatie Het takenpakket van de te benoemen functionaris bevat onder meer de volgende aspecten: - alle voorkomende landmeetkundige metingen, zowel traditioneel als geautomatiseerd, te verrichten t.b.v. kadaster, grondtransacties, bestemmingsplannen, etc. - zorgt ook voor de voorbereiding van de eigen metingen. - zorgt voor het beheer van de landmeetkundige grondslag - zorgt voor de juiste afwerking van de meetgegevens voor het aanleveren aan het Kadaster. - stelt zich op de hoogte van de landelijke ontwikkelingen op het gebied van meetmethodes. - is inzetbaar binnen andere taakvelden van de afdeling - behartigt in conflictsituaties het gemeentelijk belang. Functievereisten - afgeronde studie HBO-geodesie; - ervaring op het werkgebied, bij voorkeur bij de gemeentelijke overheid is een pré; - uitstekende communicatieve en redactionele vaardigheden; - goed kunnen functioneren teamverband. - rijbewijs B en een eigen auto Salaris Afhankelijk van opleiding en ervaring wordt een salaris geboden in schaal 8 of 9 (maximaal 4943,— resp. 5583,-- bruto per maand). De definitieve waardering zal nog plaatsvinden. Overige informatie Voor nadere informatie over de vacature kunt u contact opnemen met de directeur van de sector VROM de heer ir. J.H. Hensbergen of met het afdelingshoofd de heer ing. D. van Dijk, telefoon 0342-495911 Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van een curriculum vitae en onder vermelding van "Vac. 03.02.08" kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan: Het college van burgemeester en wethouders der gemeente Barneveld, t.a.v. Afd. P&O, dhr H. v.d. Velde, Postbus 63, 3770 AB Barneveld. 44 GEODESIA

(NGT) Geodesia | 1997 | | pagina 48