LANDMEETDIENST H.B.O. LANDMEETKUNDIGE M.B.O. LANDMEETKUNDIGE a) b) De Landmeetdienst, t.a.v. dhr. H. Scholten, Kampbrugweg 1, 7588 RK Beuningen. Tel. (0541) 35 11 44 45 GEO DES IA De Landmeetdienst is in haar ruim 10-jarig bestaan uitgegroeid tot een uiterst modern landmeetkundig bureau. Zij verricht vanuit haar vestiging in Beuningen de meest uiteenlopende landmeetkundige werkzaamheden voor rijks- en gemeentelijke overheden, waterschappen en het bedrijfsleven. Het dienstenpakket omvat onder meer: conversie van analoge kaarten naar digitale bestanden vervaardigen van matenplannen vervaardigen van digitale terreinmodellen volumeberekeningen landmeetkundige projectbegeleiding situatie- en detailmetingen D.T.M.-metingen G.P.S.-metingen deformatiemetingen uitzetwerkzaamheden verwerken van digitale terreinopnames tot digitale bestanden De werkzaamheden worden verricht door een team van 15 enthousiaste specialisten, die gebruik maken van de meest geavanceerde apparatuur en software waardoor vlot en efficiënt maatwerk wordt geleverd. Nauwkeurigheid, gedegen kennis en ervaring vormen de basis voor ieder project. Voor de opdrachtgever resulteert dit in een kwaliteitsprodukt met een optimale verhouding tussen kwaliteit, planning en budget. Wegens toenemende activiteiten is De Landmeetdienst op zoek naar een creatief en enthousiast: Functie-inhoud: Planning en coördinatie van landmeetkundige werkzaam heden. Projectbegeleiding: verantwoordelijk voor het gehele tra ject van offerte uitbrengen, aansturing van meetploegen in de buitendienst, verwerking van landmeetkundige op drachten, oplevering van de opdracht. Zorg dragen voor archivering van de projecten. Onderhouden van in- en externe contacten. Kortom: een functie waarin iemand zijn creativiteit en inzicht goed kwijt kan. Functie-eisen: H.T.S.-landmeetkunde. Kennis van automatisering, bij voorkeur Autocad 13 en Topocad. Commercieel inzicht en goede contactuele en sociale vaardigheden. Leidinggevende capaciteiten. Arbeidsvoorwaarden: De Landmeetdienst biedt u een boeiende en veelzijdige functie. Een goede salariëring in overeenstemming met de functie. Uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden waaronder een goede pensioenvoorziening en winstdeling. Auto van de zaak (ook privé te gebruiken). Een prettige werkkring in een jong en enthousiast team. Functie-inhoud: Verrichten van situatie- en hoogtemetingen met gebruik making van zelfregistrerende tachymeters. Uitvoeren van waterpassingen. Uitvoeren van kadastrale werkzaamheden. Verrichten van uitzetwerkzaamheden t.b.v. weg- en water bouwkundige werken. Verwerken van de eigen metingen. Kortom: een uitdaging voor iemand die houdt van afwisseling in werkzaamheden en eigen metingen graag verwerkt. Functie-eisen: M.T.S.-landmeetkunde of gelijkwaardig. Belangstelling voor interactief-grafische gegevensverwer king m.b.v. Autocad en Topocad. Flexibele en klantgerichte werkinstelling. Rijbewijs. Arbeidsvoorwaarden: De Landmeetdienst biedt u een boeiende en afwisselende functie. Een goede salariëring in overeenstemming met de functie. Uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden waaronder een goede pensioenvoorziening en winstdeling. Mogelijkheid om door te groeien binnen het bedrijf. Een prettige werkkring in een jong en enthousiast team. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Belangstellenden worden uitgenodigd binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad een sollicitatie te richten aan: *foVNBG

(NGT) Geodesia | 1997 | | pagina 49