Topografisch Operator v/m Landmeetkundige die de geografische informatie voor de basisregistratie vastgoed geautomatiseerd bijhoudt. Topografisch Operator v/m 46 1997-1 GEODESIA Utrecht is een gemeente met de allure van een grote stad en het intieme karakter van een provin ciestad, waar het voor 230.000 inwoners ple zierig wonen, winkelen en uitgaan is. In Utrecht voelen steeds meer bedrijven zich thuis en doen duizenden studen ten kennis op aan de universiteit en andere opleidingsinstituten. Tegen die achtergrond is Utrecht een kleurrijke stad, waar de burgers een beroep doen op de kwaliteit van het lokale bestuur en de gemeente lijke dienstverlening. Onderdeel van de gemeentelijke organisa tie is het Ontwikkelings bedrijf Utrecht (OGU). Het Ontwikkelingsbedrijf Utrecht, de gemeentelijk onroerend goed specialist In de stad Utrecht is het Ontwikkelingsbedrijf Utrecht het gemeentelijke orgaan waar de deskundigheid is gebundeld voor het beheer en de exploitatie van het gemeentelijk onroerend goed. Dit gemeentebedrijf bestaat uit de stafgroep Accountmanagement en de afdelingen Projecteconomie. Verwerving Uitgifte, Beheer Verhuur, Vastgoedinformatie. Juridische Algemene Zaken, Controlling en Personeel Organisatie. Het Ontwikkelingsbedrijf Utrecht deelt uit hoofde van zijn specialisme uiteraard in de groei van Utrecht, anders gezegd in de stadsuitbreiding aan de ene kant (de bouw van de compleet nieuwe stad Leidsche Rijn) en in de stadsvernieuwing aan de andere kant (o.a. de ontwikkeling van het Utrecht Centrum Project rond het Centraal Station en het Museum kwartier in de oude binnenstad). De afdeling Vastgoedinformatie en het bureau Grafische Informatie De afdeling Vastgoedinformatie houdt zich bezig met: Op bedrijfsmatige/marktconforme wijze opbouwen, beheren en bijhouden van de basisvastgoedinformatie ten behoeve van alle gemeentelijke diensten, burgers, bedrijven en andere overheden in Utrecht. Zorgdragen voor een goede beschikbaar heid van de basisbestanden voor de gebruikers. Ondersteunen in brede zin van de gebrui kers van de basisregistratie. Verlenen van diensten op basis van de in de afdeling aanwezige kennis en appara tuur aan het gemeenteconcern en derden. Adviseren van het gemeentebestuur en -concern met betrekking tot de basis registratie. Beheren van het computernetwerk. Het Bureau Grafische Informatie legt zich toe op: Beheren van de geografische basis bestanden. waaronder de grootschalige basiskaart, de kleinschalige basiskaart en de kadastrale kaart. Leveren van informatie in de vorm van kaarten en bestanden aan gemeentelijke diensten en particuliere opdrachtgevers. Verwerken van de mutaties in de groot schalige basiskaart, waaronder de metingen die worden aangeleverd door het bureau Landmeten. Actueel houden van de kleinschalige basiskaart. Verlenen van kartografische diensten aan opdrachtgevers. Bij het bureau Grafische Informatie is plaats voor een (gemiddeld 20 uur per week) Functie-inhoud Verrichten van uiteenlopende teken werkzaamheden met behulp van het programma Microstation en GIS-achtige programmatuur. Uitwerken van plannen van ontwerpers. Maken van tekeningen ten behoeve van het presenteren van plannen. Verwerken van metingen in het Topo grafisch Bestand. Functie-eisen MBO of HBO Landmeten of Kartografie. Programmeerervaring met Microstation (bij voorkeur). Belangstelling voor geautomatiseerd tekenen. Ervaring of interesse in thematische kartografie. Kennis van de gemeentelijke organisatie en regels en procedures. Goede contactuele en sociale vaardig heden. Flexibele opstelling, servicegerichte instelling. Informatie Voor inlichtingen kunt u zich richten tot de heer W.F.A. Erwich, Chef bureau Grafische Informatie, telefoon 030 286 46 08. Arbeidsvoorwaarden Het salaris bij aanstelling is afhankelijk van opleiding en ervaring en bedraagt maximaal f4.387,- bruto per maand (schaal 7) bij een volledig dienstverband van 36 uur per week (met ingang van 1 januari 1997). De functie wordt in deeltijd (gemiddeld 20 uur per week) vervuld. Procedure Een medisch onderzoek zal, een psycholo gisch onderzoek kan, deel uitmaken van de selectieprocedure. De interne en exter ne selectieprocedure lopen gelijktijdig. Sollicitatie Binnen 2 weken na plaatsing van deze advertentie kunt u schriftelijk solliciteren bij de afdeling Personeel Er Organisatie, Ontwikkelingsbedrijf Utrecht, mevrouw H.M.C. van der Westen, Postbus 8613, 3503 RP Utrecht, onder vermelding van "Sollicitatie Topografisch Operator, vacaturenummer 96-017 op de envelop. Voorrangsbeleid De gemeente wil haar personeelsbestand in kwantitatieve zin een afspiegeling laten zijn van de Utrechtse bevolking. Gezien de personele samenstelling van de dienst roept de gemeente bij de vervulling van deze vacature vrouwen, personen die tot bepaalde etnische minderheden behoren en minder validen nadrukkelijk op te solliciteren. Zij genieten in de selectie procedure de voorkeur. Ontwikkelingsbedrijf GEMEENTE UTRECHT

(NGT) Geodesia | 1997 | | pagina 50