BI3 HARDENBERG H medewerk(st)er landmeten buitendienst (volledige betrekking). 98 1997-2 GEODESIA Postbus 500 7770 BA Hardenberg Telefoon 0523-289111 Telefax 0523-261129 Met ruim 34.000 inwoners vervult de gemeente Har denberg een belangrijke centrumfunctie voor Noord- Oost Overijssel. Gelegen in het Vechtdal met een aantrekkelijk afwis selend bosrijk landschap kent de gemeente vele toe ristische mogelijkheden. Met name de kernen Hardenberg en Slagharen kennen een scala aan recreatieve voorzieningen. Naast een uitgebreid winkelbestand biedt Hardenberg vele mogelijkheden voor wonen, werken, recreatie en (voortgezet) onderwijs. Hardenberg heeft onder meer een cultureel centrum, diverse sportaccommodaties en een ziekenhuis. De stad Hardenberg is goed bereikbaar per trein en auto. Bij de afdeling Economische Ontwikkeling en Grondzaken (E.O.G.) van de sector Ruimtelijke Ontwikkeling en Beheer is een vacature ontstaan van: Algemene informatie: De afdeling E.O.G. heeft als hoofdtaken het stimule ren van de economische ontwikkeling en de exploita ties van onroerende zaken, waaronder landmeten. Op dit moment is een proces gestart om te komen tot een vastgoedinformatiesysteem. Functie-informatie: De functionaris verricht o.a. de volgende werkzaam heden: - het aanleggen en onderhouden van een meetkun dige grondslag in het R.D.-net; - het verrichten van metingen, o.a. ten behoeve van de grootschalige basiskaart Hardenberg in het R.D.-stelsel, waterpassingen en deformatiemetin gen; - het uitzetten van wegassen, rioleringen, nutsvoor zieningen, kunstwerken, bebouwings- en terrein- grenzen; - wijst kadastrale grenzen aan en verstrekt daarnaast intern/extern informatie en advies; - administratieve digitale verwerking van vastgoedin formatie. De functionaris wordt geassisteerd bij meer gecompli ceerde metingen. Selectie-eisen: Van de kandidaat wordt verwacht dat hij/zij beschikt over: - een H.B.O.-werk- en denkniveau, bijvoorkeur een afgeronde opleiding H.T.O. landmeten, inclusief de applicatie autocad. Kennis van vastgoedinformatie systemen strekt tot aanbeveling; - goede contactuele eigenschappen en een collegia le instelling. Arbeidsvoorwaarden: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring vindt de inschaling plaats in de aanloopschaal 7 of de functio nele schaal 8. De gemeente hanteert het drierangenstelsel, waar door op termijn uitloopschaal 9 tot de mogelijkheden kan behoren. Het definitieve salarisniveau zal aan de hand van functiewaardering nader worden bepaald. Overige informatie: Met name vrouwen, personen uit culturele minderhe den en gehandicapten die voldoen aan de gestelde eisen, worden uitgenodigd te solliciteren. Bij gelijke geschiktheid wordt de tot die doelgroep(en) behoren de persoon benoemd. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. De mogelijkheid tot kinderopvang is aanwezig. Inlichtingen: Inlichtingen over de functie kunnen worden ingewon nen bij de heer G.H. Rosier, waarnemer van het hoofd E.O.G. (tel. 0523-289190). Informatie omtrent de arbeidsvoorwaarden e.d. kunt u desgewenst krijgen van de consulent Personeel en Organisatie R.O.B., de heer J. Dijkink (tel. 0523- 289214). Sollicitaties: Schriftelijke sollicitaties dienen voor 3 maart 1997 te worden gezonden aan het college van burgemeester en wethouders van Hardenberg, t.a.v. het hoofd van de stafafdeling Personeel en Organisatie, met links boven op de enveloppe de vermelding van "vac. 2.3.08", Postbus 500, 7770 BA Hardenberg. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

(NGT) Geodesia | 1997 | | pagina 52