LANDMEETKUNDIGE m/v Provinciale Staten van Noord-Holland hebben besloten tot een ingrijpende reorganisatie. Per 1 januari 1997 zijn de voormalige vakdiensten opgeheven en ondergebracht in één Algemene Dienst. De Algemene Dienst staat onder leiding van een Directieraad. In de loop van het jaar 1997 wordt de definitieve structuur van de provinciale organisatie verder N oord-/Do//ond uitgewerkt en zal de besluitvorming daaromtrent worden afgerond. In dat kader worden ook de uitvoerende taken, waaronder de werkzaam heden van de afdeling Nieuwe Werken en Landmeetkundige Zaken nader gepositioneerd. 1997-2 GEODESIA PROVINCIE In het bureau Landmeetkundige Zaken is Standplaats: een vacature ontstaan voor Haarlem. (arbeidsduur per week in uren: 38) Vacaturenummer: 96-19 Algemene informatie: Het bureau Landmeetkundige Zaken verzamelt en beheert o.a. landmeetkundige gegevens en kadastrale informatie ter ondersteuning van de Algemene Dienst. Binnen dit bureau is een functie van landmeetkundige vacant. In eerste instantie worden de werkzaamheden verricht in de binnendienst. Op termijn kan van de landmeetkundige verwacht worden dat hij/zij ook werkzaamheden in de buitendienst gaat verrichten. Functie-informatie: - het zelfstandig uitvoeren van complexe landmeetkundige werkzaamheden; - het participeren in projecten op land meetkundig gebied; - het uitvoeren van diverse administratieve werkzaamheden. Wij vragen: - MTS-landmeetkunde; - 2 jaar ervaring; - ervaring met autoCAD; - ervaring met autolisp, dgDialog en program meertaal strekt tot aanbeveling. Wij bieden: afhankelijk van opleiding en ervaring een salaris van maximaal f 5.054,- per maand (salarisschaal 8), exclusief vakantie-uitkering. Het gaat hier om een vast dienstverband. Inlichtingen: Voor nadere inlichtingen kunt u contact opne men met het hoofd van bureau Landmeet kundige Zaken, de heer drs. N.H. Swellengrebel, tel: 023 514 52 49 of met mevrouw J.C. Vos, personeelsconsulent, tel: 023 514 51 23. Schriftelijke sollicitaties: Sollicitaties kunnen tot uiterlijk 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie worden ingediend bij de afdeling Personeel en Organisa tie, t.a.v. mevrouw J.C. Vos, Postbus 205, 2050 AE Overveen. De provincie wil meer vrouwen benoemen in middelbare en hogere functies. Daarom wordt aan vrouwelijke kandidaten nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Tevens wordt aan allochtonen en gehandicapten verzocht te reageren. Bij gelijke geschiktheid zal de voor keur uitgaan naar een persoon uit de hiervoor genoemde doelgroepen. Om het werk en de zorg voor kinderen te kunnen combineren kent de provincie een aantal regelingen. Bijvoorbeeld de regeling kinderopvang provinciaal personeel voor kinderen van 0-4 jaar en de regeling na- en buitenschoolse opvang voor kinderen van 4-12 jaar. Bovengenoemde (bruto)salarissen zijn af hankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 8% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties dienen voorzien te zijn van het vacaturenummer (in de linkerboven hoek van de brief en enveloppe). 100

(NGT) Geodesia | 1997 | | pagina 54