Samen werken aan bereikbaarheid Academicus als ;enior projectleider 'roductontwikkeling en 'rocesverbetering v/m HBO'ers als projectleider Geodesie v/m Wat voor alle functies geldt GEODESIA 1997-3 'an projectmatig werken ervaring in het eidinggeven aan professionals klant gerichte instelling generalist uitste- <ende communicatieve vaardigheden. ialaris Uw salaris bedraagt maximaal 8.056,- bruto per maand (schaal 12 3BRA '84), exclusief 8% vakantiegeld. Jelangstelling? Voor nadere informatie kunt u :ontact opnemen met de heer .C. Nederlof, hoofd TGP a.i., telefoon 015) 269 14 18. Een informatiepakket igt voor u klaar bij mevrouw J. van der \Aaarel, afdeling Personeelszaken, elefoon (015) 269 12 16. Het vacaturenummer is 970372/G. Ook dit betreft een veelzijdige functie jij bovengenoemde afdeling 'rojectmanagement (TGP). U gaat als ;enior projectleider werken in een omge ving waar hoogwaardige en geavanceerde echnologieën op het vakgebied geodesie gebruikt èn ontwikkeld worden. Jw standplaats is Delft. aken Optreden als projectleider voor :omplexe projecten op het gebied van )roductontwikkeling of procesverbetering 1 bijdragen aan het innovatief vermogen van TG door initiatieven te ontplooien op iet gebied van productontwikkeling en irocesverbetering vakinhoudelijke bij- tragen leveren aan het formuleren van iet beleid van TG t.a.v. productontwik- celing en procesverbetering. iisen Brede kennis van de geodesie op icademisch niveau kennis en ervaring >p het gebied van projectmatig werken uitstekende communicatieve vaardig heden. Salaris Uw salaris bedraagt maximaal f7.069,- bruto per maand (schaal 11 BBRA '84), exclusief 8% vakantiegeld. Belangstelling? Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer J.C. Nederlof, hoofd TGP a.i., telefoon (015) 269 14 18. Een informatiepakket ligt voor u klaar bij mevrouw J. van der Maarel, afdeling Personeelszaken, telefoon (015) 269 12 16. Het vacaturenummer is 961465/G. Het gaat om twee afwisselende functies bij de productieafdeling Terrestrische Geodesie (TGT). Deze afdeling opereert landelijk binnen het werkveld van de terrestrische geodesie en kent vijf regio naal gesitueerde onderafdelingen en een stafafdeling in Delft. Het werkge bied van de onderafdeling TGT-Noord betreft de provincies Groningen, Friesland en Drenthe. Het regiokantoor bevindt zich in Assen. Het werkgebied van de onderafdeling TGT-Zuid omvat de provincies Brabant en Limburg. Het regiokantoor is gevestigd in Eindhoven. U wordt beiden ingezet voor de reken- taak in de regio. Afwisselend werkt u op kantoor en in het veld. Daarbij komen alle mogelijke facetten van de terrestri sche geodesie aan de orde. Uw standplaats is Assen, respectievelijk Eindhoven. Taken Zorgen voor de uitvoering van alle voorkomende projecten optreden als contractbegeleider en toezicht houden op uitbesteed werk verrichten van werk zaamheden op het gebied van inwin nen, verwerken en presenteren van Geo- informatie bijdragen aan procesverbete- rings- en productontwikkelingsprojecten en aan advies en dienstverlening. Eisen HBO-opleiding kennis van land meetkunde, waarnemingsrekenen, foto- grammetrie leidinggevende capacitei ten op het gebied van projectmanage ment grote mate van zelfstandigheid gedegen kennis van bedrijfsvoering, kwaliteitszorg en automatisering in de geodesie bereid tot het volgen van cursussen. Salaris Uw salaris bedraagt maximaal f 4.895,- bruto per maand (schaal 8 BBRA '84), exclusief 8% vakantiegeld. Belangstelling? Voor nadere informatie over de functie in Assen kunt u contact opnemen met de heer ing. H.B.J. Bossenbroek, hoofd TGT- Noord, telefoon (0592) 32 98 54. Nadere inlichtingen over de functie in Eindhoven kunt u verkrijgen bij de heer P. Westdorp, hoofd TGT-Zuid, telefoon (040) 265 76 57. Meer informatie over beide functies verstrekt de heer A.C. Boogaard, hoofd TGT, telefoon (015) 269 14 57. Het vacaturenummer is 962217/G. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, bin nen 14 dagen en met curriculum vitae, richten aan Rijkswaterstaat, Meetkun dige Dienst, t.a.v. mevrouw J. van der Maarel, stafafdeling Personeelszaken, postbus 5023, 2600 GA Delft, onder vermelding van het desbetreffende vacaturenummer op brief en envelop. Het ministerie wil meer vrouwen, gehan dicapten en leden van etnische minder heden in dienst nemen. Bij gelijke geschiktheid genieten zij de voorkeur. Er zijn mogelijkheden voor kinderopvang. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

(NGT) Geodesia | 1997 | | pagina 29