A Proj ectmanager GEODESIA 1997-3 ^vcm steenis breed in geodesie Ingenieursbureau Van Steenis is een dynamisch bedrijf met ca. 80 enthousiaste en gekwalificeerde medewerkers, dat advies en oplossingen kan geven voor vele vraagstukken in de geodesie zoals: GIS data verzamelen en verwerken GPS metingen deformatiemetingen bouwmetrologie maatvoering voor wegen- en utiliteitsbouw industriële metingen positionering en navigatie consultancy Persoonlijke inzet en betrokkenheid kenmerken de werkwijze van Ingenieursbureau Van Steenis. Wij vragen voor de verdere groei van ons managementteam een Van de projectmanager wordt verwacht dat hij/zij in staat zal zijn multidisciplinair te werken en het vakgebied Geo desie in brede zin kan verkopen. Tevens heeft hij/zij een sterke affiniteit met automatisering op managementniveau. De funktie-eisen zijn als volgt: commerciële vaardigheden HBO- of universitair niveau innovatief en besluitvaardig 'liefde' voor GIS en automatisering management ervaring Een psychologische test kan onderdeel uitmaken van de selectieprocedure. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen veertien dagen richten aan Ingenieursbureau Van Steenis B.V. t.a.v. ing. T. E. Houterman, Postbus 179, 3990 DD Houten. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met T. E. Houterman, directeur, telefoon (036) 639 56 11 of privé (055) 355 78 34. Ingenieursbureau Van Steenis B. V. is een werkmaatschappij van TauwMabeg Civiel en Bouw bv, ca. 300 mede werkers, behorende tot de Tauw groep. Door intensieve samenwerking van de verschillende disciplines binnen de Tauw groep wordt een doelgericht advies en ontwerp op nagenoeg elk vaktechnisch gebied gegarandeerd. 149

(NGT) Geodesia | 1997 | | pagina 51