GemeenteNijmegjai MTS'er Landmeetkunde (inA 36 uur MTS'er Landmeetkunde (m/v) 36 uur Nijmegen 'n rijk aan mogelijkheden 151 GEODESIA 1997-3 De afdeling Geo-Informatie en Landmeten heeft binnen de dienst Projecten en Grondzaken een nieuwe positie ingenomen. Naast traditionele landmeetkundige taken is de afdeling opgedragen uit te groeien tot het middelpunt van de gemeentelijke ruimtelijke-informatievoorziening. De belangrijkste taken van de afdeling zijn: informatietechnologisch beheer Vastgoed op gemeentelijk niveau. Vormgeven aan het gemeentelijk project Overheidsloket 2000. Optreden als gemeentelijk maatvoeringscentrum. Inwinnen, verwerken en presenteren van topografische data. Samenwerking met het Kadaster en het in brede zin presenteren van kadastrale data in verschillende vormen. Binnen de afdeling, die vooralsnog wordt gevormd door vijf functionele groepen, is zowel in de groep 'Data-mutatie en -beheer' als 'Landmeetkundige registratie' plaats voor een MTS'er. Ben jij zo'n jonge MTS'er-plus, met jeugdig elan en de ambitie meer te doen dan landmeten alleen? Ben jij bovendien communicatief zo vaardig dat je nieuwe ontwikke lingen mede kunt introduceren? Als je deze vragen positief kunt beantwoorden en voldoet aan de onderstaande eisen, aarzel dan niet te solliciteren. Eisen/criteria: Landmeetkundige die gevoel heeft voor grafische en administratieve automatisering en informatisering. U moet in staat en bereid zijn zowel in de binnen- als in de buitendienst te functioneren. Kennis van het CAD-pakket Microstation is een pre. Functie-inhoud: bijdrage leveren aan taken van de groepen 'Data-mutatie en -beheer' (50%) en 'Landmeetkundige registratie buitendienst' (50%); vervaardigen van thematische informatie; actieve deelname aan de ontwikkeling van objectgeoriënteerde informatie; relaties leggen tussen grafische en administratieve data; assisteren van de landmeetkundige in de buitendienst; zelfstandig uitvoeren van eenvoudige metingen. Landmeetkundige die gevoel heeft voor grafische en administratieve automatisering en informatisering. Kennis van het CAD-pakket Microstation is een pre. Functie-inhoud: bijdrage leveren aan taken van de groepen 'Data-mutatie en -beheer', zoals het verwerken en beheren van topografische bestanden; vervaardigen van thematische informatie; actieve deelname aan de ontwikkeling van objectgeoriënteerde informatie; relaties leggen tussen grafische en administratieve data. Voor beide vacatures geldt dat u naast een positieve en motiverende uitstraling dient te beschikken over een flexibele houding t.a.v. de aangeboden werkzaamheden. Dit is binnen het veranderingstraject waar de afdeling mee te maken heeft van groot belang. Indiensttreding geschiedt op basis van een tijdelijk aanstelling van een jaar. In het geval u op alle fronten voldoet aan het verwachtingspatroon, kan de tijdelijke aanstelling worden omgezet in een vast dienstverband. Beloning: Schaalniveau 7, minimaal 2.764,- en maximaal 4.307,- bruto per maand. Informatie: Nadere informatie over deze vacatures kunt u inwinnen bij de heer ing. N.A.L.G. Mathijssen, waarnemend hoofd van de afdeling, telefoon (024) 329 27 54. Deze advertentie wordt gelijktijdig in- en extern (KAN) geplaatst; interne kandidaten hebben voorrang. Sollicitatie: Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan de dienst Projecten en Grondzaken, afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 571, 6500 AN Nijmegen. Gaarne met vermelding van vacaturenummer 97/07 op de envelop. Oók op Internet: www.jobnews.nl Gezien de ondervertegenwoordiging van vrouwen, leden van etnische bevolkingsgroepen alsmede fysiek gehandicapten, geven wij bij voldoen aan de functie-eisen de voorkeur aan kandidaten uit die groepen. Zij worden daarom nadrukkelijk uitgenodigd te solliciteren.

(NGT) Geodesia | 1997 | | pagina 53