P landmeetkundig medewerker v/m Zeewolde Het meewerken aan de ontwikkeling van Nederlands jongste gemeente Zeewolde, in de provincie Flevoland, is een uitdaging. Zeewolde telt thans ruim 14.000 inwo ners en zal voorlopig met 1.000 inwo ners per jaar groeien. Zeewolde, gelegen tussen akkers, bos en water is een aantrekkelijke woon- werkgemeente met veel recreatie mogelijkheden. De organisatie van deze dynamische gemeente is opgebouwd uit twee secto ren en twee afdelingen, te weten: sector I: Basisvoorzieningen; sector II: Ruimte en Groen; afdeling Middelen Control; afdeling Bestuurszaken en Burgerij. Bij het bedrijfsbureau van de sector Ruimte en Groen is vacant de functie van (vacaturenummer 97/05) voor 36 uur per week Functie-informatie: De functie omvat de volgende taken: - het zelfstandig opzetten en on derhouden van digitale maten- plannen; - het bijhouden van de digitale basiskaart; - het verrichten van landmeetkun dige werkzaamheden. Functie-eisen: Voor een goede vervulling van deze functie is vereist: - een opleiding op MBO-niveau (MTS-Landmeetkunde); - een klantgerichte, positieve en flexibele instelling: - affiniteit met automatisering (CAD-GIS); - enige jaren ervaring. Arbeidsvoorwaarden: Naast de gebruikelijke gemeente lijke rechtspositieregelingen, kan afhankelijk van opleiding en ervaring voor deze functie maxi maal f 4.387,— (schaal 7) worden geboden, exclusief vakantietoe slag, gebaseerd op een werkweek van 36 uur. Informatie: Het personeelsbeleid van de gemeente is erop gericht 0111 vrouwen, gehandicap ten en personen van etnische minderheidsgroepen in dienst te nemen. Zij wor den daarom uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Voor nadere informatie over deze functie kan contact worden opgenomen met de heer J. Compagner, Hoofd bedrijfsbureau, telefoon (036) 522 95 26. Sollicitaties: Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 97/05, kunnen binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad worden gericht aan het college van burgemeester en wethouders van Zeewolde, Postbus 1, 3890 aa Zeewolde. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. 1997-3 GEODESIA

(NGT) Geodesia | 1997 | | pagina 54