Oss Gemeente De sector Stad COÖRDINATOR m/v Vastgoedregistratie LANDMETER HBO m/v Vastgoedregistratie De gemeente Oss omvat de stad Oss, de dorpen Berghem, Haren en Macharen en het Maasstadje Megen. Ze is met ruim 64.000 inwoners de centrumgemeente van het Oostbrabantse Maasland. Van oudsher is Oss een gemeente met grote economische bedrijvigheid: Akzo-Nobel, Unilever, Philips, Desso en Cehave. Oss heeft uitstekende verbindingen: A50, Maashaven en spoor. Culturele en recreatieve voorzieningen zijn er, bijvoorbeeld theater De Lievekamp en museum Jan Cunen, goed vertegenwoordigd. Een gemeente en stad van niveau, in al hun facetten. De gemeentelijke organisatie is ingericht volgens het sectoren model. Er zijn 5 sectoren, te weten: Bestuur en Milieu, Welzijn, Stad, Middelen en Sociale Zaken en Werk. Het gemeentelijk beleid is gericht op een personeelsbestand met een evenredige vertegen woordiging van de regio nale arbeidsmarkt. Daarom zal bij voldoende geschiktheid de voorkeur worden gegeven aan leden van etnische min derheidsgroeperingen. Een psychologisch onderzoek kan tot de mogelijkheden behoren. Eén van de 5 sectoren van de gemeente Oss. Een dynamische organisatie binnen de gemeente, belast met het beheer en de ontwikkeling van de stad. Er werken meer dan 100 mensen enthousiast aan de ontwikkeling van het centrum, de (regionale) woning bouwproductie en de ruimte voor nieuwe werkgelegenheid. Zij zorgen voor goede en veilige buurten en wijken en voor een duurzaam buitengebied. De sector is onderverdeeld in 7 afdelingen: Bedrijfsondersteuning; Bouwen en Wonen; Ruimtelijke Ordening; Stadsbeheer; Ingenieursbureau; Grondzaken; Vastgoedregistratie. In de sector wordt gewerkt aan een meer bedrijfsmatige, integrale en projectmatige manier van werken. Ideeën, kritische instelling en handen uit de mouwen steken worden gewaardeerd. Daarom worden mensen gezocht, die in een veranderende markt en in een vernieuwende organisatie willen werken. De afdeling Vastgoedregistratie(VR) is verantwoordelijk voor de levering van basismateriaal en vastgoed- gegevens voor de gehele sector en daarbuiten en houdt alle vastgoedgegevens bij. De afdeling verlaat steeds meer de traditionele manier van werken en heeft de uit dagende opdracht om alle diensten en informatie digitaal aan te bieden. De afdeling VR werkt met TopoCad, de verdere digitale verwerking in de sector gebeurt met Microstation. Nadere informatie beide vacatures Nadere informatie over deze vacatures is te verkrijgen bij de heer ir. R. Hammer, directeur a.i. van de sector Stad, telefoon (0412) 62 93 40, dan wel bij mevrouw M. Quaedvlieg, personeelsconsulente van de sector Stad, telefoon (0412) 62 93 05. Uw schriftelijke sollicitatie moet u uiterlijk binnen 14 dagen na plaatsing richten aan: Burgemeester en wethouders van Oss, t.a.v. mevrouw M. Quaedvlieg, personeelsconsulente van de sector Stad, Postbus 5, 5340 AC Oss. Vermeld duidelijk het betreffende vacaturenummer. Vacaturenummer 15 Functie-informatie - geeft integraal leiding aan de afdeling VR (10 fte); - loodst de afdeling verder in de automatisering; - neemt complexe projecten voor zijn rekening; - stelt het jaarlijks afdelingsplan op in samenwerking met lijn- en projectmanagement van de sector en draagt zorg voor de uitvoering; - adviseert en ondersteunt de directeur in beleid en bedrijfs voering; - neemt zo nodig deel aan de vergaderingen van het Sector-Management-Team. Functie-eisen - HBO-geodesie; - kennis van en ervaring met geautomatiseerde vastgoed informatiesystemen; - bewezen kwaliteiten in leiding geven; - ondernemende houding; - goede communicatieve en sociale vaardigheden. Salariëring Salariëring zal plaatsvinden, afhankelijk van opleiding en ervaring in de functieschaal 11 (maximum 7.207,- bruto per maand). Op termijn behoort een uitloop naar schaal 11a, (maximum 7.708,- bruto per maand) tot de mogelijkheden. (tijdelijk) voor de duur van 3 jaar. Vacaturenummer 22 Functie-informatie - verzorgen en leveren van matenplannen; - uitwerken detailmetingen en rekenwerk; - beheer en registratie van eigendommen; - technisch beheer van geografische/geometrische bestanden (GBK/LKI); - digitaal tekenwerk o.a. ten behoeve van grondtransacties. Functie-eisen - HBO-landmeten; - ervaring strekt tot aanbeveling; - kennis van methoden en technieken van geautomatiseerde gegevens verwerking (administratief en geografisch) en van beheer van specifieke geodetische informatie. Salariëring Salariëring zal plaatsvinden, afhankelijk van opleiding en ervaring in de functieschaal 8 of 9 (maximum 4.970,- of 5.613,- bruto per maand). Op termijn behoort een uitloop naar de uitloopschaal 10 (maximum 6.240,- bruto per maand) tot de mogelijkheden.

(NGT) Geodesia | 1997 | | pagina 3