Afwisseling als sterke troef in uw werk bij ons onderdeel landmeten op de afdeling Verkeer en Infrastructuur landmeetkundig medewerker m/v GEMEENTE UITHOORN 197 GEODESIA 1997-4 De Thamerkerk, gezien vanaf de Amstel te Uithoorn gelegen in het groene centrum van Nederland. Uithoorn telt momenteel ruim 25.000 inwoners maar zal ook in de toekomst blijven groeien. innen de gemeente Uithoorn maakt de afdeling Verkeer Infrastructuur deel uit van de sector Ruimtelijk Beheer. Deze afdeling, met verant woordelijkheden die van belang zijn voor elke inwoner van de gemeente, kent een aantal onderdelen. Een daarvan is het onderdeel Landmeten, waar een vacature is ontstaan voor een die te maken krijgt met een gevarieerd takenpakket. Belangrijk aandachtsgebied vormt het uitvoeren van zowel grondslag-, hoogte- en detailmetingen, als van uiteenlopend reken- en tekenwerk. Voor dit tekenwerk zult u frequent gebruikmaken van CAD-programmatuur, wat voor u geen problemen oplevert. Te verrichten uitzetwerkzaamheden verricht u in samenwerking met de landmeter. Interessant taakaspect is ook het beheer van de zgn. digitale Basiskaart van de gemeente. Dit vergt naast inzameling en - op locatie - inmeting van relevante gegevens, ook de uitwerking ervan. Overigens ook geautomatiseerd. Verder noemen we nog uw rol als adviseur voor diverse betrokkenen. Denk daarbij aan makelaars, burgers, kopers én uw directe collega's. De informatie die u hun verstrekt, kan betrekking hebben op kaartvervaardiging, -inhoud en -gebruik, en op gegevens afkomstig uit het Gemeentelijk Kadastraal Systeem. Wij vragen De landmeetkundig medewerker die wij op het oog hebben, beschikt over een afgeronde MBO-opleiding Landmeetkunde en bij voorkeur over twee jaar ervaring op het vakgebied. Autocad kent voor u geen geheimen, terwijl ervaring met Topo CAD zeker in uw voordeel spreekt. De gemeente Uithoorn biedt Afwisseling is een sterke troef in uw dagelijkse werkzaamheden als landmeetkundig medewerker. Het salaris bedraagt maximaal 4.003,- bruto per maand (schaal 6). Daarnaast kent de gemeente Uithoorn prima arbeidsvoorwaarden. Indien u geïnteresseerd bent in deze functie, kunt u voor meer informatie contact opnemen met het afdelingshoofd, de heer E.H. Berkenbosch, telefoon (0297) 54 32 01, of met de landmeter, de heer A.J. Hoopman, telefoon (0297) 54 32 03. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen twee weken en met vermelding van 'sollicitatie landmeetkundig medewerker', sturen naar het College van Burgemeester en Wethouders van de gemeente Uithoorn, t.a.v. de afdeling P&O, Postbus 8, 1420 AA Uithoorn. Bent u een vrouw, dan krijgt u bij de sollicitatie voorrang boven gelijkwaardige kandidaten.

(NGT) Geodesia | 1997 | | pagina 49