CAD-tekenaar/operator Civiel Technisch Medewerker ^^Jgroep Landmeetkundige dienstverlening GEMEENTE VEENENDAAL 1 198 1997-4 GEODESIA Veenendaal: een moderne woon- en werkgemeente in het hart van Nederland, uitstekend bereikbaar per auto en openbaar vervoer. 56.500 inwoners profiteren van een gezond werkklimaat, een grote bedrijvigheid, een groene woon omgeving met tal van recreatiemogel i j kheden en een hoog voorzieningenniveau. Het stedelijk centrum, met een ruim gevarieerd aanbod van winkels en uitgaans mogelijkheden komt aan ieders wens tegemoet. Veenendaal: een gemeente die gezien mag worden. In verband met de invoering van de 36-urige werkweek is op de afdelingen Civiele Werken (28 uur) en Stadsontwikkeling (8 uur) van de dienst Gemeentewerken een vacature ontstaan voor een; m/v voor 36 uur per week Functie-inhoud De te benoemen functionaris zal worden belast met de volgende werkzaamheden; - voorbereiden van zowel reconstructies als nieuwe werken (terreinverkenning, besteks- en werktekeningen en berekenen van bestekshoeveelhedan); - maken van R.A.W.-besfekken; - assisteren bij alle voorkomende werkzaamheden, zoals net bedienen van een tachymeter; - met behulp van de computer verrichten van landmeetkundig tekenden rekenwerk; - overige op de afdeling voorkomende werkzaamheden Functie-eisen - opleiding MTS Weg- en Waterbouw met landmeetkundige kennis en ervaring; - enige jaren relevante werkervaring; - kennis en ervaring op het gebied van automatisering (tekenen en R.A.W.-bestekken c.q. geautomatiseerde gegevensverwerking); - collegiale instelling; - vermogen om zowel zelfstandig als in teamverband te kunnen werken. Salaris Afhankelijk van opleiding en ervaring is een salaris mogelijk tot 4.387,00 bruto per maand (max. school 7). Inlichtingen over bovenstaande functie kunnen worden ingewonnen bij de heer P.C.G. Koning (chef afdeling Civiele Werken), tel. (0318) 53 87 34 of bij de heer M. van der Werff (chef afdeling Stadsontwikkeling), tel. (0318) 53 87 01. Het beleid van de gemeente Veenendaal is erop gericht meer vrouwen in dienst te nemen. Zij die belangstelling hebben voor deze functie worden nadrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. vacaturenummer 97.9 De LM-Groep is een zelfstandig opererende organisatie die landmeetkundige diensten verleent aan gemeenten in de Kempen. Het werkgebied heeft een oppervlakte van bijna 45.000 ha met een inwonerstal van ongeveer 80.000. Bij de LM-Groep, organisatorisch ondergebracht bij de gemeente Reusel-De Mierden, is een vacature voor een voor 36 uur per week. Functie-inhoud U verzorgt mede de verwerking van digitaal ingewonnen data tot complete kaartbestanden. U stelt bestanden samen, afgestemd op de wensen van onze opdrachtgevers. Het berekenen van matenplannen en het vervaardigen van tekeningen ten behoeve van overdracht van gronden zijn eveneens onderdeel van de functie. Functie-eisen U beschikt over een voltooide studie landmeetkunde op minimaal MBO-niveau of u studeert binnenkort af. Kennis van AutoCad/TopoCad is een pré. U hebt een flexibele en klantvriende lijke instelling en u kunt bovendien goed in teamverband werken. De bereidheid tot het volgen van een cursus vindt u vanzelfsprekend. Arbeidsvoorwaarden Het betreft een aanstelling voor een jaar, waarna een aanstelling in vaste dienst tot de moge lijkheden behoort. Het salaris bedraagt maximaal f 4003,-, schaal 6 met een uitloopmogelijk heid tot f 4387,-, schaal 7. Informatie en sollicitatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer ing. P. J. M. v.d. Broek, hoofd LM-Groep, tel. (0497) 64 35 35. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u voor 10 mei a.s. richten aan LM-Groep, Postbus 136, 5540 AC te Reusel met vermelding van Cadtek op brief en envelop.

(NGT) Geodesia | 1997 | | pagina 50