Noord -JTjolland LANDMEETKUNDIGE m/v De provincie Noord-Holland verandert haar organisatie. Per 1 januari 1997 zijn de afzonderlijke diensten opgeheven en staan alle afdelingen rechtstreeks onder een nieuw gevormde Directieraad. In de loop van dit jaar wordt ook de indeling in de afdelingen aangepast. Per 1 januari 1998 zal de nieuwe organisatiestructuur definitief worden ingevoerd. Doel van de reorganisatie is de provincie slag vaardiger, herkenbaarder en doelgerichter te maken. Ook de afdeling Nieuwe Werken en Landmeetkundige Zaken draagt bij aan dit provinciale vernieuwingsproces. PROVINCIE 199 GEODESIA 1997-4 In het bureau Landmeetkundige Zaken is een vacature ontstaan voor (arbeidsduur per week in uren: 38) Vacaturenummer: 97-060394C Algemene informatie: Het bureau Landmeetkundige Zaken verza melt en beheert o.a. landmeetkundige gege vens en kadastrale informatie ter onder steuning van de Algemene Dienst. Binnen dit bureau is een functie van landmeetkundige vacant. Functie-informatie: - het zelfstandig uitvoeren van complexe landmeetkundige werkzaamheden; - het participeren in projecten op land meetkundig gebied; - het uitvoeren van diverse administratieve werkzaamheden. Wij vragen: - MTS-landmeetkunde; - 2 jaar ervaring met landmeetkundig reken werk bij voorkeur met dgDialog Topografie en Move 3; - ervaring met autoCAD, autolisp en pro grammeertaal strekt tot aanbeveling. Wij bieden: afhankelijk van opleiding en ervaring een salaris van maximaal f 5.054,-- per maand (salarisschaal 8), exclusief vakantie-uitkering. Het gaat hier om een vast dienstverband. Standplaats: Haarlem Inlichtingen: Voor nadere inlichtingen kunt u contact opne men met het hoofd van bureau Landmeetkun dige Zaken, de heer drs. N.H. Swellengrebel, tel. 023 514 52 49 of met mevrouw J.C. Vos, personeelsconsulent, tel. 023 514 51 23. Schriftelijke sollicitaties: Sollicitaties kunnen tot uiterlijk 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie worden ingediend bij afdeling Personeel en Organisa tie t.a.v. mevrouw J.C. Vos, Postbus 205, 2050 AE Overveen. De provincie wil meer vrouwen benoemen in middelbare en hogere functies. Daarom wordt aan vrouwelijke kandidaten nadrukke lijk verzocht te solliciteren. Tevens wordt aan allochtonen en gehandicapten verzocht te reageren. Bij gelijke geschiktheid zal de voorkeur uitgaan naar een persoon uit de hiervoor genoemde doelgroepen. Om het werk en de zorg voor kinderen te kunnen combineren kent de provincie een aantal regelingen. Bijvoorbeeld de regeling kinderopvang provinciaal personeel voor kinderen van 0-4 jaar en de regeling na- en buitenschoolse opvang voor kinderen van 4-I2 jaar. Bovengenoemde (bruto)salarissen zijn afhan kelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 8% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties dienen voorzien te zijn van het vacaturenummer (in de linker bovenhoek van de brief en enveloppe).

(NGT) Geodesia | 1997 | | pagina 51