Technici die onze survey-activiteiten in Zuid-Nederland landmeetkundig onderbouwen. Projectleider m/v Landmeetkundig Medewerker m/v Vakgebied Geo-Informatie FUGRO-INPARK B.V. Ingenieurs- en adviesbureau '997-4 GEODESIA Fugro-lnpark B.V., één van de Fugro-peilers De Fugro-groep is met circa 4.400 medewerkers één van de grootste ingenieursbureaus ter wereld op het gebied van geotechniek, geo- informatie en survey, zowel aan land als off-shore. De activiteiten in Nederland zijn in verschillende werk maatschappijen ondergebracht. Fugro-lnpark B.V. is binnen de Fugro- groep dè specialist op het terrein van geo-informatie, fotogramme- trie, ondergrondse infrastructuur en civiele techniek. Onder het motto: integratie van vakkennis en toe gepaste automatisering. Tot de opdrachtgevers behoren onder meer diverse overheden, nuts bedrijven, telecombedrijven, olie maatschappijen, vervoersbedrijven, industriële ondernemingen en bouw bedrijven. Gegevens(in)winning vindt zeer efficiënt plaats volgens de meest geavanceerde technolo gieën. Fugro-lnpark B.V. beschikt over een wijd vertakt netwerk aan relaties en een sterke commerciële traditie. In de regio Zuid is volop werk voor landmeetkundige technici. Het werkterrein van Fugro-lnpark is onderverdeeld in de regio's Noord-, Midden- en Zuid-Nederland, met kantoren in Leeuwarden, Amsterdam, Leidschendam, Utrecht, Arnhem, Breda en Heerlen. Onze regio Zuid, met kantoren in Breda en Heerlen voert opdrachten uit in de provincies Zeeland, Noord- Brabant en Limburg. De steeds groeiende orderporte feuille is aanleiding voor ons om contact te zoeken met tal van technische specialisten van HBO- en MBO-niveau die wij op steeds wisselende projecten in de regio kunnen inzetten. Als u daaraan wi bijdragen, kunt u reageren op de volgende functies. (kantoor Breda, vacaturenummer: 97/10) Uw functie in hoofdlijnen: Onder leiding van het afdelingshoofd draagt u zorg en bent u verantwoor delijk voor het voorbereiden, begelei den en controleren van diverse landmeetkundige en GIS-projecten. U wordt ook betrokken bij de verdere uitbouw van de activiteiten van de afdeling en de regio op het gebied van digitale bestandsopbouw en GIS-toepassingen. Functie-eisen: Vaktechnische opleiding op HBO- niveau of MBO op het vakgebied landmeetkunde. Relevante werkervaring. Inzicht/ervaring in digitale bestandsopbouw (o.a. MicroStation) en GIS-toepassingen (o.a. Mapinfo). Leidinggevende kwaliteiten en ervaring. Communicatieve en commerciële vaardigheden. Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Informatie Voor nadere informatie kunt u telefo nisch contact opnemen met de heer P.H. van Gelder, telefoon 076 522 58 50. (kantoor Heerlen, vacaturenummer: 97/11) Uw functie in hoofdlijnen: Onder leiding van een projectleider draagt u zorgden bent u verantwoorde lijk voor het berekenen en uitwerken van diverse landmeetkundige projec ten. Daarnaast wordt u betrokken bij het uitvoeren en coördineren van alle voorkomende landmeetkundige buiten werkzaamheden. Functie-eisen: Vaktechnische opleiding op HBO- niveau of MBO op het vakgebied landmeetkunde. Relevante werkervaring. Kennis van automatisering, bij voorkeur Geoscan, MicroStation en Geocad. Grote mate van zelfstandigheid. Communicatieve en commerciële vaardigheden. Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Rijbewijs B. Informatie Voor nadere informatie kunt u telefo nisch contact opnemen met de heer J.A.C. Schalk, telefoon 045 57414 44. Aanbod en perspectief: Een uitdagende en afwisselende functie binnen een gezonde onderneming met een prettige en collegiale werksfeer. Aanvullende vakopleidingen en training on the job. Een pakket uitstekende arbeids voorwaarden. Grote mate van zelfstandigheid en ruimte voor eigen initiatief. Ontplooiingsmogelijkheden. Sollicitatie en procedure: Wij verzoeken u binnen 14 dagen na plaatsing van deze advertentie schriftelijk, met bijsluiting van uw CV en met vermelding van het betreffen de vacaturenummer op de envelop, te solliciteren bij Fugro-lnpark B.V., t.a.v. de heer J.L. Buzing, Directeur, Postbus 1128, 4801 BC Breda. Een assessment center kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. 200

(NGT) Geodesia | 1997 | | pagina 52