Chef meetpioeg m/v Provincie Zuid-Hoiland I997"5 GEODESIA De provinciale organisatie is opgebouwd uit vijf directies, te weten de directie Ruimte, Groen en Gemeenten, de directie Economie en Vervoer, de directie Water en Milieu, de directie Strategie, Zorg en Cultuur en de directie Centrale Afdelingen. Er zijn drie uitvoerende diensten, te weten de Facilitaire Dienst en de diensten Muskusrattenbestrijding en Groenservice Zuid-Holland. Ter bevordering van kwaliteit en mobiliteit van personeel en orga nisatie heeft de provincie gekozen voor een actief loopbaanbeleid. Dit betekent o.a. dat pas tot externe werving wordt overgegaan als er intern geen geschikte kandidaat voor de vacature is gevonden. Medewerkers worden in algemene dienst aangesteld met een in tijd begrensde plaatsing (3 a 5 jaar) in een specifieke functie. In onderling overleg wordt de verdere loopbaan na die periode bezien binnen de daarvoor geldende rechtspositionele begrenzingen. Het provinciaal beleid is gericht op het in dienst nemen van een groter aantal vrouwen. Vrouwelijke kandidaten worden nadrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Solliciteren Sollicitaties met vermelding van het vacaturenummer (op brief en enveloppe) binnen veertien dagen na het verschijnen van dit blad zenden aan de directeur van de Directie Economie en Vervoer, Postbus 90602, 2509 LP Den Haag. Directie Economie en Vervoer De directie Economie en Vervoer is opgebouwd uit een viertal afdelingen, een Stafbureau Ondersteuning en een Stafbureau Financiën en Control. Binnen de afdeling Infrastructuur is bij het bureau Landmeetkunde in de buitendienst de functie vacant van: (vacaturenummer EV-96018) voor 38 uren per week met als standplaats Berkel en Rodenrijs Organisatie Het bureau Landmeetkunde houdt zich bezig met een divers takenpakket waarbij de nadruk ligt op het verzamelen en leveren van geo-informatie. Deze gegevens worden onder meer gebruikt voor de aanleg en het beheer van de provinciale infrastructuur en in vastgoedinformatiesystemen vastgelegd. Functiekarakteristiek Doel van de functie is het leiding geven aan een meetpioeg, bestaande uit één of twee waarnemers, en het met deze meetpioeg verrichten van landmeetkundig veldwerk voor kaartvervaardiging, hoogtemetingen en uitzetwerkzaamheden. Salaris Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en bedraagt bij aanstelling maximaal f 4.385,-- bruto per maand. Bij verdere doorgroei in de functie is t.z.t. een salaris tot f 4.966,- bruto per maand bereikbaar. Desgewenst kunnen nadere inlichtingen worden ingewonnen bij het hoofd van bovengenoemd bureau, de heer ing. W. Lagerweij, telefoon 070-4416302, of bij het plaatsvervangend hoofd, de heer J.M. Reerink, telefoon 070-4416307. Functievereisten - MTS-landmeetkunde - leidinggevende capaciteiten - ruime ervaring in het vakgebied. Op verzoek is een uitvoerig functieprofiel beschikbaar. Advertentieacquisitie wordt niet op prijs gesteld.

(NGT) Geodesia | 1997 | | pagina 48