2 Medewerkers Geo-informatie Gemeente Maastricht nm (v/m) 247 GEODESIA 1997-5 Maastricht behoort met bijna 120.000 inwoners tot de grotere steden in Nederland. Het is de oudste stad van het land, maar ook een vitale stad met ambities. Maastricht ligt in het centrum van een internationale omgeving, de Euregio, en richt zich sterk op de ontwikkeling van het nieuwe Europa. Maastricht stelt hoge eisen aan de kwaliteit van het voorzienin gen-niveau op ruimtelijk, maatschappelijk, economisch en cultureel vlak. Diezelfde kwaliteit wordt gevraagd van de ambtenaren van de stad. Dus ook van de Uw plaats in de organisatie. De dienst Publieke Werken en Sport is verantwoor delijk voor een optimaal beheer en onderhoud van de openbare ruimten in Maastricht. Bij de dienst werken onge veer 350 mensen, bij de sector Inge nieursbureau, de sector Stadsbeheer en een aantal middelen afdelingen. De 10 medewerkers van de afdeling Geo-infor matie welke ressorteert onder het Inge nieursbureau, dragen zorg voor de in standhouding van de digitale topografische kaart en de daarop gebaseerde geometri sche objecten, de adequate maatvoering bij nieuwbouwprojecten, alle voorkomen de geodetische metingen en de produc tie, bewerking en verstrekking van geo- informatie. Dienst Publieke Werken en Sport Uw taken en verantwoordelijkheden. U houdt een digitaal topografisch bestand in stand en vervaardigt op geautomati seerde wijze kaartmateriaal. U bewerkt en onderhoudt grafische en administra tieve bestanden. U beoordeelt en advi seert ten aanzien van systemen en werk wijzen. U stelt matenplannen op en bent verantwoordelijk voor het voorbereiden en uitvoeren van alle voorkomende land meetkundige werkzaamheden. U verstrekt geo-informatie en verleent diensten aan derden en andere afdelingen. Uw kennis en kwaliteiten. U bent in het bezit van een relevante opleiding op MBO-niveau (bij voorkeur Geodesie). U heeft kennis van Windows NT en ruime ervaring met het CAD-systeem Micro station. U heeft ervaring met het topo grafisch informatiesysteem Geocad. U heeft kennis van GIS-technieken. U bent bereid aanvullende opleidingen te volgen. U heeft een flexibele en collegiale instel ling. Affiniteit met zowel cultuurtechni sche als civieltechnische werkzaamheden strekken tot aanbeveling. Ons aanbod. Het salaris is afhankelijk van ervaring en opleiding en bedraagt maxi maal 4387,- per maand (schaal 7). Het definitieve functieniveau wordt nog vast gesteld d.m.v. functiewaardering. Inlichtingen. Inlichtingen over de functie kunt u inwinnen bij het hoofd van de afdeling Geo-informatie, de heer A. Bale mans, telefoon 043-3505157. Heeft u belangstelling? Richt uw solli citatie dan binnen 14 dagen aan de direc teur van de dienst Publieke Werken en Sport, Postbus 1910, 6201 BX in Maas tricht, onder vermelding van vacature nummer PWS/400 in zowel de linker bovenhoek van de envelop als uw sollici tatiebrief. Onze voorkeuren. Wij vinden dat het gemeentelijk apparaat een goede afspiege ling moet zijn van onze samenleving. Daarom hanteren wij een voorkeursbeleid voor vrouwen, mensen uit etnische minderheden en gehandicapten. Mogelijk heden voor kinderopvang zijn aanwezig.

(NGT) Geodesia | 1997 | | pagina 49