gemeente amstelveen mv hoofd landmeten XXX 1997-5 GEODESIA Amstelveen heeft circa 77.000 inwoners, ruim 30.000 mensen vinden er hun arbeidsplaats. Stadsontwikkeling en Openbare Werken is een van de gemeentelijke vakdiensten. Er werken 200 mensen, die een projectmatige en sterk marktgerichte aanpak hanteren. De dienst richt zich momenteel op de optimalisering en invulling van de bestaande stad. Veel aandacht is er voor de complete herstructurering van het Stadshart. De gemeente bezint zich thans op de toekomstvisie waarvoor enige scenario's zijn ontwikkeld met een breed spectrum. Door het vertrek van één van onze medewerkers ontstaat de vacature Manager met tu of hts Geodesie 36 uur Algemene informatie Functie-inhoud Functie-eisen Salaris Overige informatie Arbeids voorwaarden Sollicitaties Infrastructuur en Gebouwen, Afdeling Landmeten 97/13 De afdeling Landmeten maakt deel uit van de directie Infrastructuur en Gebouwen. Er werken 9 mensen, landmeetkundigen met hbo en mbo achtergrond. Naast de gebruikelijke land meetkundige activiteiten ten behoeve van maatvoering en hoogtemeting, zorgen zij voor het beheer van het geometrische basisbestand, de bijhouding van de GBKN en de kadastrale kaart. Het systeembeheer van de CAD-configuratie (Intergraph) van de gemeentelijke dien sten behoort binnenkort eveneens tot de taken van de afdeling. U geeft leiding aan de afdeling, waarbij u zorg draagt voor financiële, personele en organisa torische aangelegenheden. Uw verantwoordelijkheid omvat voorts de integrale kwaliteit van door de afdeling te vervaardigen kartografische producten. Binnen het geheel van het op te bouwen gemeentelijke vastgoedregistratie en -informatiesys teem gaat u als leverancier van de basisgegevens een centrale functie vervullen. Als lid van de staf van de directie Infrastructuur en Gebouwen voert u periodiek overleg en adviseert u op alle terreinen, waar uw afdeling actief is. De ontwikkelingen op uw vakgebied coördineert u en u voert daarvoor zowel intern als extern overleg, o.a. met het Kadaster en Basiskaart Noord-Holland v.o.f. U rapporteert aan het hoofd van de directie Infrastructuur en Gebouwen. U bent tu of hts ingenieur Geodesie (of vergelijkbaar) met ruime ervaring en kennis op het gebied van vastgoedinformatie. Onze voorkeur gaat sterk uit naar ervaring in een gemeente lijke omgeving, zodat u gevoel heeft voor bestuurlijke verhoudingen, maar uw management capaciteiten geven de doorslag. Wij denken dan aan stimulerend en inspirerend vermogen uit drukkingsvaardigheid, leidinggevende ervaring en analytisch denkvermogen. Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring per maand. 7.207,-- (salarisschaal 11) bruto Nadere inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij de heer ir. J.W. van Milligen, hoofd van de directie Infrastructuur en Gebouwen, tel. (020) 540 43 90. Een psychotechnisch onderzoek kan tot de procedure behoren. Onze organisatie kent een goed arbeidsvoorwaardenpakket. De gemeente Amstelveen streeft ernaar meer vrouwen in dienst te nemen. Zij worden nadrukkelijk verzocht te solliciteren. In principe is de mogelijkheid van kinderopvang aanwezig voor de leeftijdcategorie 0 - 4 jaar. Belangstellenden voor deze functie kunnen binnen 10 dagen hun sollicitatie richten aan de afdeling Personeelszaken Stadsontwikkeling en Openbare Werken, t.a.v. de heer K.Th. Westerhuis, Postbus 135, 1180 AC Amstelveen onder vermelding van het vacaturenum mer in de linker bovenhoek van de brief en enveloppe. 248

(NGT) Geodesia | 1997 | | pagina 50