Partnerprogramma Vakbeurs Feestavond Bijzondere evenementen Publicaties Aanmelding Voor velen is dit een vertrouwd onderdeel. Op zorg vuldige wijze is opnieuw een zeer aantrekkelijk pro gramma samengesteld. Woensdag 22 oktober Na de opening wordt het gerenommeerde Modehuis Blijdensteijn in Tiel bezocht. Wellicht dat de mode show u inspireert tot nieuwe aankopen. Na de lunch in het Streekmuseum wordt in de middag nog een am bachtelijke tingieterij bezocht. Natuurlijk zijn we op tijd terug voor de feestavond. Donderdag 23 oktober Op deze dag wordt distributiecentrum u meegenomen naar het van Albert Heijn te Tilburg. Bij 's land grootste kruidenier krijgt u een rondleiding en toelichting op het werk om alle artikelen en verswa ren netjes en op tijd in de winkels te krijgen. Na een lunch wordt een bezoek gebracht aan het Textielmuse um en een Damastweverij. Vrijdag 24 oktober Deze dag staat Utrecht centraal. Via een tocht door de grachten wordt 's ochtends het Spoorwegmuseum be zocht. Na de lunch in een pannenkoekhuis keren we terug naar de Jaarbeurs voor de afsluiting van het con gres. Wederom veel tijd en ruimte waarin diensten en be drijven zich presenteren. In de riante Expozaal zullen de professionaliteit en veelzijdigheid van de geodesie worden getoond. Naast vele stands en demonstraties is er dit jaar ook een auditorium ingericht voor bedrijfs- specifieke presentaties. De vakbeurs biedt gelegenheid om inzicht te krijgen in geodetische producten ep„ diensten, en de professionaliteit die daarbij past. Traditiegetrouw wordop woensdag 22 oktober het dagprogramma afgesloten met een unieke feestavond. Dit jaar ligt de locatie in Echteld in de Betuwe. Zoals u van ons mag verwachten* wordt het een fantastisch feest met veel culinaire genoegens, gezelligheid, mu ziek en dans. Uiteraard wordt voor vervoer gezorgd. Tijdens het congres zal de uitreiking plaatsvindenvanl de Geodesie promotieprijs 1997. De WL en de BVK zullen op gepaste wijze aandacht schenken aan hun jubilea. Voor nadere informatie hierover kunt u terecht bij deze verenigingen. Extra vermelding verdient de samenwerking tussen de Stichting Geodesia en de Kring voor Aardobservatie en Geo-informatica (KvAG), die mede heeft geleid tot de- invulling van het lezingenprogramma op de woensda Evenals het vorige congres worden de lezingen in een speciaal boekwerk gepubliceerd. Deelnemers kunnen dit tijdens het congres bij de informatiebalie afhalen. In het decembernummer van Geodesia zal een impres sie van het congres en de verschillende evenementen worden opgenomen. Uitvoerige informatie over het programma en de wijze van aanmelden vindt u in het juli/augus tusnummer van dit tijdschrift. Inlichtingen: telefoon (055) 367 07 71, fax (055) 366 96 49. GEODESIA 1997-6 273

(NGT) Geodesia | 1997 | | pagina 25