Landmeter/Rekenaar Dienst Openbare Werken gemeente Eindhoven 296 ■997-6 GEODESIA Eindhouen, de grootste stad uan Zuid-Nederland, mag zich rekenen tot Europa's belangrijkste centra van technologie en industrie. Internationaal georiënteerd als zij is, biedt de gemeente een hoog voorzieningenniveau en een grote diversiteit aan activiteiten op het gebied van onder andere onderwijs, cultuur, sport en gezondheidszorg Meer dan een half miljoen mensen uit de directe omgeving zijn op Eindhoven aangewezen als het gaat om stedelijke diensten. Samen met de bijna 200.000 inwoners maken zij van de stad het economische hart van de regio. Het scheppen van een klimaat waarin al deze mensen goed kunnen ivonen, werken en/of recreëren, is het doel waar het beleid van de gemeente zich op richt. Als één van de grootste werkgevers in de regio kent de gemeente een veelheid aan functies en uitstekende mogelijkheden tot zelfontplooiing. Werken bij de gemeente Eindhoven betekent deel uitmaken van een klantgerichte organisatie, die midden in de samenleving staat. De dienst Openbare Werken (DOW) is één van de zelfstandig functionerende vakdiensten van de gemeente Eindhoven. De ongeveer 145 medewerkers van de dienst dragen zorg voor het beheer en de instandhouding van de cultuur- en de civieltechnische infrastructuur van de stad en haar zorggebieden. Ook het toezicht op gereguleerd gebruik van gemeente-eigendommen, afvalinzamelingen e.d. vallen onder de taken van DOW. De dienst bestaat uit de volgende afdelingen: Beheerzaken, Uitvoeringszaken, Facilitaire Voorzieningen, Ingenieursbureau, Landmeetkunde, Financial Controlling, Informatievoorziening en het Directiesecretariaat. Binnen de recent vernieuwde organisatie van de dienst kregen efficiency, klantgerichtheid en doelmatigheid een hoge prioriteit. Voor de afdeling Landmeetkunde is de dienst Openbare Werken op zoek naar een: v/m Functie-eisen MAVO/HAVO met wiskunde: MBO landmeetkunde diverse applicaties op HBO- niveau (landmeetkunde, automatisering): ruime ervaring met landmeetkundige processen, zowel v.w.b.de buiten- als de binnenwerkzaamheden; ervaring met Microstation is een pré; creativiteit m.b.t. nieuwe werkprocessen. Salaris Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring tot en met 4.970,- bruto per maand (norm 01-08-1996). Functie-inhoud Verkennen, leggen en meten van meetkundige grondslag t.b.v. detailmetingen; voorbereiden en verrichten van metingen t.b.v. digitale geometrische bestanden; inmeten van de toegepaste grondtransactiegrenzen in het kader van de vastgestelde samenwerking 'Kadaster-gemeente Eindhoven'; terreinreconstructies van bestaande grenzen; waterpassen; vervaardigen van matenplans; vervaardigen van grondtransactietekeningen; creëren, beheren en muteren van geometrische bestanden; opbouw en beheer van kartografische bestanden. Sollicitatieprocedure Medewerkers van de afdeling zullen bij de selectieprocedure worden betrokken. De gemeente Eindhoven streeft naar een evenredige afspiegeling van de plaatselijke bevolking in de samenstelling van het ambtenarenapparaat. Met name vrouwen, leden van etnische of culturele minderheden en gehandicapten, die voldoen aan de gestelde functie-eisen, worden verzocht te solliciteren. Er is een beperkte mogelijkheid voor kinderopvang. Inlichtingen Vakinhoudelijke informatie wordt desgewenst verstrekt door de heer R. Nohlmans, hoofd Landmeetkunde, tel.:040-23860 39. Voor nadere informatie omtrent de sollicitatieprocedure kunt u contact opnemen met de afdeling Personeelszaken Organisatie, tel.:040-23860 35. Sollicitaties Sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van deze oproep te richten aan de afdeling Personeelszaken Organisatie, postbus 998,5600 AZ Eindhoven,onder vermelding van vacaturenummer 3661 (in de rechterboven hoek van de brief). Binnen vier weken na de sluiting van de inzendtermijn kunnen sollicitanten nader bericht verwachten.

(NGT) Geodesia | 1997 | | pagina 48