'97 Congresprogramma Geodesia-congres Geodesie. m w Het 19e Geodesia-congres is een unieke gelegenheid om kennis te nemen van de nieuwste ontwikkelingen in de geodesie en de geo-informatie. Het congres is een ver trouwd ontmoetingspunt voor geodeten en collega's uit aanverwante disciplines. Exposanten en inleiders zullen het thema en de aspecten ervan nadrukkelijk aan de orde stellen. Een uitgebreide toelichting op de dagthema's van het congres vindt u in het juninummer van Geodesia. Het programma staat garant voor nieuwe impulsen. Inwinningstechnieken: mogelijkheden en effecten Inleiding thema door dagvoorzitter ToplOVector: een kwestie van bijhouden Van patroon naar proces: 4D kartering met hoge resolutiebeelden Mogelijkheden hoge resolutie satellietbeelden in de praktijk Digitale fotogrammetrie heeft de toekomst! Mobiele geodata opbouw woensdag 22 oktober prof. dr. ir. M. G. Vosselman ir. P. C. M. van Asperen ir. W. J. Droesen ir. G. J. A. Nieuwenhuis ir. F. A. van den Heuvel mevr. ing. K. Roebert Data: veelzijdigheid van processing en integratie Inleiding thema door dagvoorzitter Administratieve vastgoedinformatie: het verwaarloosde spoor in de geodetische infrastructuur NEN 3610 in de basiskaart Mutatiepropagatie als voorbeeld van kaartintegratie Kwaliteitbeheersing: ons een zorg! Objecttechnologie in GIS donderdag 23 oktober prof. dr. ir. M. Molenaar ir. R. M. Kathmann J. B. Slotboom ir. H. T. Uitermark ing. J. van Raamsdonk ing. R. de Vet Presentatie en data-analyse Inleiding thema door dagvoorzitter Vastgoedinformatie achter het loket De kaart als bedieningspaneel Geo-informatievoorziening op de grens van land en water GIS, basisbestanden en geodeten Met het oog op de gebruiker Sluiting congres vrijdag 24 oktober prof. dr. ir. R. Groot ing. H. J. Baakman ir. R. van der Schans dr. ir. F. J. J. Brouwer drs. W. C. H. van Houten initiatiefgroep ,,tot uw dienst" Na het succes van 1995 zal ook dit jaar het congres op ludieke wijze worden afgesloten. De congres commissie nodigt u van harte uit om dit sluitstuk mee te maken. De inhoud blijft nog een verrassing. Opening 19e Geodesia-congres door ir. P. van der Molen, voorzitter Stichting Geodesia. Ludiek intermezzo. Naast het centrale thema zijn drie dagthema's gedefi nieerd. Deze zijn als volgt ingevuld: 1997-6 GEODESIA Geodesie, professioneel en veelzijdig 22, 23, 24 oktober Jaarbeurs Congrescentrum Utrecht

(NGT) Geodesia | 1997 | | pagina 32