Bijzondere evenementen Lunch Feestavond Publicaties Partnerprogramma Vakbeurs Aanmelding en kosten Bijeenkomst KvAG op woensdag 22 oktober 0111 14.00 uur in het Jaarbeurs Congrescentrum Jubileumpresentatie bvK en uitreiking Promodeprijs Geodesie op woensdagmiddag 22 oktober, let op aankondiging in de Expozaal Jubileumborrel WL op donderdag 23 oktober om 16.00 uur in de Expozaal Voor nadere informatie hierover kunt u terecht bij deze verenigingen. Leden van de KvAG ontvangen apart bericht. Natuurlijk is er weer een goed verzorgd koffietafel buffet. In verband met de grote drukte tijdens de lunchpauzes in de restaurants in de naaste omgeving is het raadzaam deel te nemen aan dit buffet in de foyer van het Congrescentrum. Voor bezoekers van het con gres en de vakbeurs is dit een goede gelegenheid om gedachten en ervaringen uit te wisselen. De kosten be dragen 30,- per lunch. Leden van de bij de Stichting Geodesia aangesloten verenigingen kunnen met hun partner deelnemen aan de feestavond. Dit feest wordt traditiegetrouw gehou den op de woensdagavond en vormt de afsluiting van de eerste congresdag. Dit jaar is de locatie kasteel Wijenburg te Echteld in de Betuwe. Zoals u van ons mag verwachten, wordt het een fantastisch feest met de nodige culinaire genoegens, gezelligheid, muziek en dans. De kosten bedragen 50,- per persoon. Uiteraard wordt voor vervoer ge zorgd. Indien u daarvan gebruik wenst te maken, kunt u dit bij de aanmelding opgeven. Evenals het vorige congres worden de lezingen in een speciaal boekwerk gebundeld en gepubliceerd. In het decembernummer van Geodesia zal alleen een impres sie van het congres en de verschillende evenementen worden opgenomen. Dit jaar is wederom op zorgvuldige wijze een program ma samengesteld. Het ziet er als volgt uit: odehuis Blijdesteijn woensdag 22 oktober Modeshow en „winkelen" te Tiet Lunch in het Streekmuseum Bezoek aan de ambachtelijke tingieterij Rio donderdag 23 oktober Distributiecentrum van Albert Heijn te Tilburg Bezoek aan het Textielmuseum en een Damast weverij vrijdag 24 oktober Bezoek aan het Spoorwegmuseum te Lunch in een pannenkoekenhuis Afsluiting van het congres in de Jaarbeurs. Deelname is alleen mogelijk voor partners van leden van bij de Stichting Geodesia aangesloten verenigingen (bvK, WL, VMDR en NVG). De kosten bedragen 30,- per dag, inclusief koffie en lunch. Nieuw dit jaar is een in de Expozaal ingericht audito rium voor bedrijfspresentaties. Daarnaast blijft er veel tijd en ruimte voor de presentatie van diensten en be drijven, zoals u dat gewend bent. In de riante Expozaal zal de professionaliteit en veelzijdigheid van de geodesie nadrukkelijk aan de orde worden gesteld. Iedere bezoe ker kan dus zijn eigen programma invullen. De vak beurs biedt juist die gelegenheid om actueel inzicht te krijgen in geodetische producten en diensten en de professionaliteit die daarbij past. In dit tijdschrift vindt u een aanmeldingsformu lier (s.v.p. één persoon per formulier; kopiëren is toegestaan). Voor leden van de bij de Stichting Geodesia aangesloten verenigingen (bvK, WL, VMDR en NVG) is dit dé gelegenheid om koste loos de lezingen en de vakbeurs bij te wonen. Aanmelding is mogelijk tussen 1 augustus en 1 oktober 1997. Inlichtingen: Congresadministratie, Postbus 10390, 7301 GJ Apeldoorn, telefoon (035) 576 14 40 (ma., wo., do. 9-12 uur), fax (055) 576 14 41. De congrescommissie 325 GEODESIA 1997-7/8

(NGT) Geodesia | 1997 | | pagina 33